ŁKS dogadał się w sprawie długów z Wyparłą, Saganowskim, Romańczukiem i...

Klub z al. Unii poinformował, że klub podpisał ugody z grupą piłkarzy, którym jest winny pieniądze
W połowie czerwca ŁKS będzie się starał o licencję na nowy sezon w pierwszej lidze. Aby dostać zgodę na grę w niej, nie można mieć długów, ewentualnie trzeba przedstawić ugody z piłkarzami i pracownikami klubu. ŁKS poinformował, że porozumiał się właśnie z Bogusławem Wyparło, Bartoszem Romańczukiem, Markiem Saganowskim, Damianem Sewerynem i Dariuszem Kłusem, którzy byli wierzycielami klubu.

ŁKS dodał też, że w tym tygodniu spłacił również ostatnie zobowiązania finansowe wobec byłych zawodników: Marcina Kaczmarka (obecnie Widzew) oraz Sebastiana Szałachowskiego (Cracovia). "Zarząd Klubu dziękuje wszystkim wyżej wymienionym zawodnikom za zaangażowanie w wykonywaniu swojego zawodu oraz wykazanie profesjonalizmu na boisku jak i poza nim" - napisano m.in. w specjalnym oświadczeniu.

Jak dowiedział się lodz.sport.pl działacze z al. Unii wciąż nie mają ugody m.in. z Marcinem Mięcielem, Marcinem Adamskim, Maciejem Bykowskim, Marcinem Smolińskim i Krzysztofem Mączyńskim. Dług klubu wobec nich to prawie milion złotych.