Sport.pl

ŁKS walczy o licencję na grę w pierwszej lidze. Ugoda z ZUS podpisana

ŁKS podpisał w czwartek ugodę z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. W najbliższych dniach porozumienie zostanie dostarczone do siedziby PZPN.
Oprócz tej informacji, klub z al. Unii poinformował, że prezes Andrzej Voigt nie zamierza się wycofać z obietnicy podwyższenia kapitału spółki. - Dofinansowanie nastąpi jak tylko uzyskamy licencję na grę w I lidze. Zaliczki na podwyższenie kapitału zostały już wpłacone. Trenerzy i zawodnicy będą normalnie trenować. Będziemy też rozgrywali mecze kontrolne zgodnie z ustalonym wcześniej planem - mówi Voigt. - Cały czas prowadzimy działania zmierzające do pozyskania sponsorów. W lipcu planowane są spotkania z firmami, które rozpoczynają budowę nowego stadionu miejskiego i firmami z regionu łódzkiego skupionymi w ŁKS Business Clubie, które przedstawią swoje oferty podwykonawstwa.

W komunikacie prasowym na oficjalnej stronie internetowej klubu z al. Unii jest jeszcze jedna informacja. "Wykorzystując EURO 2012 dla promocji ŁKS, prezes klubu Andrzej Voigt za własne środki będzie dziś oglądał półfinał Mistrzostw Europy w Warszawie w towarzystwie kilku menadżerów sportowych oraz przedstawicieli kilku firm z zachodniej Europy, zainteresowanych inwestycjami w Polsce."

Więcej o:
Komentarze (6)
ŁKS walczy o licencję na grę w pierwszej lidze. Ugoda z ZUS podpisana
Zaloguj się
 • nakahed90

  Oceniono 12 razy 10

  Panie Voigt, widać Pan już się zaczyna mylić w swoich bajkach. Raz Pan pisze, że ugoda jest podpisana, a raz, że ZUS spłacony, więc jaka jest prawda?

 • dakars

  Oceniono 16 razy 8

  Mój Boże jaki ten mitoman jest głupi. Na półfinale ME chce znaleźć sponsorów dla jakiegoś upadłego klubiku. Voigt na pewno będzie rzesza zainteresowanych pajacyku hahahaha

 • fulko_de_lorche

  Oceniono 5 razy 5

  Pewne info - ZUS wziął akcje ŁKSu - po podliczeniu okazało się , że nalezy się ZUSowi 116% akcji i tyle dostali!

 • mondocane9

  Oceniono 9 razy 5

  Niesamowite !!!
  Ten facet ma wszystkich za idiotów ...
  W środę mówi że wszystkie długi wobec ZUS zostały spłacone, a dzisiaj że podpisał ugodę z ZUS-em.
  " ... Wykorzystując EURO 2012 dla promocji ŁKS, prezes klubu Andrzej Voigt za własne środki będzie dziś oglądał półfinał Mistrzostw Europy w Warszawie w towarzystwie kilku menadżerów sportowych oraz przedstawicieli kilku firm z zachodniej Europy, zainteresowanych inwestycjami w Polsce."
  A to zdanie rozwala mnie całkowicie, gościu jesteś bajopisarzem i mitomanem.
  Żenada ...

 • brasi1

  Oceniono 3 razy 3

  skąd oni go wzieli? to lepsze od ani mru mru jest!

 • bidifi

  0

  gratulacje dla Pani Malgorzaty Kujawka za zdjecie do tego artykuliku - facet wyglada jak rasowy mafioso przylapany ,,na goracym"....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX