ŁKS walczy o licencję na grę w pierwszej lidze. Ugoda z ZUS podpisana

ŁKS podpisał w czwartek ugodę z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. W najbliższych dniach porozumienie zostanie dostarczone do siedziby PZPN.
Oprócz tej informacji, klub z al. Unii poinformował, że prezes Andrzej Voigt nie zamierza się wycofać z obietnicy podwyższenia kapitału spółki. - Dofinansowanie nastąpi jak tylko uzyskamy licencję na grę w I lidze. Zaliczki na podwyższenie kapitału zostały już wpłacone. Trenerzy i zawodnicy będą normalnie trenować. Będziemy też rozgrywali mecze kontrolne zgodnie z ustalonym wcześniej planem - mówi Voigt. - Cały czas prowadzimy działania zmierzające do pozyskania sponsorów. W lipcu planowane są spotkania z firmami, które rozpoczynają budowę nowego stadionu miejskiego i firmami z regionu łódzkiego skupionymi w ŁKS Business Clubie, które przedstawią swoje oferty podwykonawstwa.

W komunikacie prasowym na oficjalnej stronie internetowej klubu z al. Unii jest jeszcze jedna informacja. "Wykorzystując EURO 2012 dla promocji ŁKS, prezes klubu Andrzej Voigt za własne środki będzie dziś oglądał półfinał Mistrzostw Europy w Warszawie w towarzystwie kilku menadżerów sportowych oraz przedstawicieli kilku firm z zachodniej Europy, zainteresowanych inwestycjami w Polsce."