Sport.pl

ŁKS wygrał sparing z drugoligowym Zagłębiem Sosnowiec

W sparingu rozegranym w Gutowie Małym piłkarze prowadzeni przez Marka Chojnackiego pokonali Zagłębie Sosnowiec 3:1.
W drużynie z al. Unii wystąpiło wielu testowanych graczy. Szkoleniowiec ŁKS zapowiedział jednak, że będzie dalej ich obserwował. Niektórzy z nich otrzymają kolejną szansę w sobotnim sparingu z Polonią Bytom, który został zaplanowany na godz. 10.30 (także w Gutowie Małym). Wśród testowanych graczy najlepiej zaprezentowali się Brazylijczyk Eduardo, który imponował szybkością i walecznością oraz Białorusin Nikołaj Barsukow.

ŁKS - Zagłębie Sosnowiec 3:1 (2:1)

Gole: Kaczmarek (30.), Cyzio (40.), Koliadko (79.) - Grunt (17.)

ŁKS: Olszewski (30. Khintuba, 60. Pająk) - Paluch (46. Tonn), Barsukow (46. Ficoń), Cyzio (46. Jurkowski), Żółtowski (46. Wełna), Kaczmarek (46. Bułka), Golański (46. Kaliadko), Pakosz (46. Kuklis), Hordia (46. Pawlak), Kubicki (46. Szyc) - Eduardo (46. Stąporski)

Więcej o:
Komentarze (2)
ŁKS wygrał sparing z drugoligowym Zagłębiem Sosnowiec
Zaloguj się
 • mondocane9

  Oceniono 12 razy 2

  Oto wyliczenie "sukcesów" P. Misztala, przyszłego sponsora ŁKS-u :

  Piotr Misztal W 1999 został skazany przez łódzki sąd za fałszerstwo dokumentów W 2005 został również skazany za wprowadzenie do obrotu cementu bez niezbędnych dokumentów W marcu 2006 Sąd Grodzki w Łodzi wymierzył mu karę grzywny za uniemożliwienie przeprowadzenia kontroli w swojej firmie
  W październiku 2007 został zatrzymany na granicy niemiecko-szwajcarskiej w związku z przewożeniem przez granicę ponad 1 mln dolarów, zwolniono go na podstawie paszportu dyplomatycznego W grudniu 2007 Sąd Rejonowy w Krakowie wydał postanowienie o jego tymczasowym aresztowaniu w związku z podejrzeniem dokonania oszustw podatkowych i kierowania grupą przestępczą wyłudzającą podatek VAT. W kwietniu 2009 po dobrowolnym poddaniu się karze został skazany na karę 2 lat pozbawienia wolności z warunkowym zawieszeniem jej wykonania i grzywnę.
  W listopadzie 2009 został zatrzymany przez funkcjonariuszy Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, po czym prokurator przedstawił mu zarzuty popełnienia przestępstw skarbowych, w wyniku których Skarb Państwa miał stracić 920 tys. zł. Zastosowano wówczas wobec niego poręczenie majątkowe w wysokości 400 tys. zł Akt oskarżenia w tej sprawie został w grudniu 2010 skierowany do Sądu Rejonowego Łódź-Widzew.
  lodz.naszemiasto.pl/artykul/1465255,piotr-misztal-za-ratowanie-lks-zada-od-prezydent,id,t.html#26af9865424ecb90,1,3,5
  Idealny kandydat do rozmów w UMŁ i przejęcia wartych kilkaset milionów zł. miejskich obiektów.

 • oklodz61

  Oceniono 6 razy 0

  Misztal wystawiony jest na "lepa" ......, nie podniecajmy się, nie będzie inwestorem! Oby jednak jakiś wszedł!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX