ŁKS kompletuje dokumenty do licencji. Prezes podpisał ugody z trzema kolejnymi piłkarzami

Prezes ŁKS podpisał kolejne trzy ugody z piłkarzami, które mają pomóc klubowi w otrzymaniu licencji na grę w pierwszej lidze. - Pozostały do uzgodnienie jeszcze dwie, lecz najgorsze - przyznaje w rozmowie z Łódź.sport.pl Andrzej Voigt.
We wtorek Komisja Odwoławcza PZPN będzie rozpatrywać odwołanie łódzkiego klubu, któremu nie przyznano licencji na występy w I lidze w nowym sezonie. Powodem były zaległości wobec ZUS oraz byłych i obecnych zawodników i trenerów. W czwartek prezes Voigt podpisał ugody z trójką z nich: Patrykiem Kubickim, Mariuszem Mowlikiem i Grzegorzem Wesołowskim (byłym szkoleniowcem). - Pozostały do załatwienia tylko dwie ugody: z Marcinem Adamskim i Tomaszem Kłosem - mówi Łódź.sport.pl Voigt. - Myślę, że do poniedziałku z oboma wierzycielami uda się dojść do porozumienia.

Dotychczas Voigt dostarczył do Komisji Odwoławczej zaświadczenie braku zaległości wobec ZUS, plan naprawczy, w którym przedstawiono źródła finansowania drużyny, a także podpisane umowy przedwstępne ze sponsorami i uwierzytelnione listy intencyjne z potencjalnymi inwestorami.