Sport.pl

Sądny dzień ŁKS. Czy klub dostanie licencję na grę w I lidze?

ŁKS powinien dostać licencję, co nie znaczy, że jego problemy znikną - usłyszeliśmy od ważnego działacza PZPN. Decyzja o losach klubu z al. Unii ma zapaść we wtorek po południu.
Przypomnijmy: wniosek o przyznanie licencji na występy w I lidze został odrzucony z powodu braku porozumień z wierzycielami. ŁKS złożył jednak odwołanie, które teraz zostanie rozpatrzone. Zbigniew Lewicki, przewodniczący Komisji Odwoławczej, twierdzi, że do południa zapozna się z dokumentacją złożoną przez łodzian. - Następnie z członkami komisji jeszcze przeanalizujemy poprawiony wniosek - zapewnia. Lewicki po raz drugi będzie musiał zadecydować o losie ŁKS. Za pierwszym razem odwołanie zostało odrzucone i w 2008 roku drużyna została zdegradowana z ekstraklasy. - Mam nadzieję, że teraz wszystko będzie dobrze - twierdzi.

Andrzej Voigt, prezes ŁKS, zapewnia, że klub na pewno będzie grał w I lidze. - W piątek dostarczyliśmy wszystkie brakujące dokumenty - zapowiedział w sobotę. Klub z al. Unii ma blisko 2 miliony złotych długów, m.in. wobec byłych piłkarzy: Marcina Adamskiego, Marcina Smolińskiego, Tomasza Kłosa, Rafała Kujawy czy menedżera Jarosława Kołakowskiego. - Chcemy wreszcie zacząć spłacać długi - zapewnia Voigt.

Więcej o:
Komentarze (4)
Sądny dzień ŁKS. Czy klub dostanie licencję na grę w I lidze?
Zaloguj się
 • wojcikmarcin

  Oceniono 18 razy 14

  Jak to było? "W PZPN-ie nieoficjalnie przyznają, że wniosek ŁKS-u jest naprawdę dobry."

 • raven1976

  Oceniono 10 razy 2

  ŁKS dostał licencję .

 • oklodz61

  Oceniono 1 raz 1

  Gazeto, dlaczego nie informujecie o tym fakcie?! Tylko ze "złym" info o ŁKS chcecie być pierwsi?!

 • niedobryjarek

  Oceniono 8 razy 0

  Dostaną licencję. Za rok znowu będzie daj daj. Taka już ich karma:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX