Sport.pl

ŁKS ma licencję, Chojnacki zaczyna budować drużynę. W środę sparing z Motorem

- To najlepsza informacja, jaką ostatnio usłyszałem - mówi o przyznaniu licencji ŁKS na grę w pierwszej lidze Marek Chojnacki, trener łódzkiego klubu.
We wtorek Komisja Odwoławcza PZPN rozpatrywała odwołanie łódzkiego klubu, który z powodu zaległości wobec ZUS, piłkarzy i członków PZPN nie otrzymał licencji w pierwszym terminie. Po uzupełnieniu dokumentów i przedstawieniu planu naprawczego komisja uznała odwołanie ŁKS i przyznała mu licencję na grę w pierwszej lidze.

- To doskonała informacja. Najlepsza jaką ostatnio usłyszałem. Jestem szczęśliwy, bo nasza dotychczasowa praca nie poszła na marne. Cały czas wierzyłem, że wszystko dobrze się skończy - cieszy się Chojnacki, który przyznaje, że przyznanie licencji daje zielone światło w rozmowie z zawodnikami. Do tej pory na testy do drużyny przyjeżdżali bowiem mało znani piłkarze z niższych lig. Teraz to się zmieni, a nowi gracze mają się pojawić już na zaplanowanym na środę sparingu z Motorem Lublin (początek o godz. 17 w Gutowie Małym). - To dopiero początek budowania silnej drużyny - uważa Chojnacki.

Więcej o:
Komentarze (2)
ŁKS ma licencję, Chojnacki zaczyna budować drużynę. W środę sparing z Motorem
Zaloguj się
  • jakubu8174

    Oceniono 3 razy -1

    To chyba musi zupełnie od zera zbudować zespół skoro nawet tacy młodzi zawodnicy odchodzą... wywiad ze starszym Papikyanem: sportprofile.pl/aktualnosci.php?nid=44 . Młodszy jeszcze coś tam grał a dla niego to byłby teraz idealne miejsce do zdobywania doswiadczenia, ale podobno obaj odejdą...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX