Sport.pl

ŁKS rozpoczyna przygotowania. Drużyna wyjechała na zgrupowanie do Gutowa Małego

19 piłkarzy ŁKS wyjechało na tygodniowy obóz do ośrodka Antoniego Ptaka w Gutowie Małym.
Po otrzymaniu licencji na grę w ekstraklasie, w klubie z al. Unii w ekspresowym tempie zabrano się za odbudowę drużyny. Najpierw Bogusław Wyparło przedłużył kontrakt z ŁKS , a później 19 piłkarzy wsiadło w autokar i wyjechało na obóz do Gutowa Małego. W 19-osobowej kadrze znalazł się m.in. doświadczony Paweł Sasin. - Jestem po rozmowie z prezesem Voigtem. Ustaliliśmy pewne warunku i wszystko wskazuje na to, że zostanę w Łodzi - tłumaczy Sasin.

Według naszych informacji wkrótce testowany ma być także Brazylijczyk Carlos ze Stali Kraśnik.

Jeszcze dziś o godz. 17 drużyna prowadzona przez Marka Chojnackiego rozegra sparing z Motorem Lublin. Z kolei w sobotę ełkaesiacy zmierzą się z Wisłą Płock, a na zakończenie zgrupowania zagrają z Olimpią Grudziądz.

Więcej o:
Komentarze (4)
ŁKS rozpoczyna przygotowania. Drużyna wyjechała na zgrupowanie do Gutowa Małego
Zaloguj się
 • jarek.malik

  Oceniono 3 razy 3

  panie walczyk, co panu? setki pan nie wypił do śniadania, czy co? piszesz pan już takie bzdury, a do tego ranisz pan serce ŁKSiaka. jakiej ekstraklasy się pytam? jakiej ekstraklasy?

 • mur67

  Oceniono 1 raz 1

  19 piłkarzy ŁKS wyjechało na tygodniowy obóz do ośrodka Antoniego Ptaka w Gutowie Małym.

  Po otrzymaniu licencji na grę w EKSTRAKLASIE, w klubie z al. Unii w ekspresowym tempie zabrano się za odbudowę drużyny. Najpierw Bogusław Wyparło przedłużył kontrakt z ŁKS , a później 19 piłkarzy wsiadło w autokar i wyjechało na obóz do Gutowa Małego. W 19-osobowej kadrze znalazł się m.in. doświadczony Paweł Sasin. - Jestem po rozmowie z prezesem Voigtem. Ustaliliśmy pewne warunku i wszystko wskazuje na to, że zostanę w Łodzi - tłumaczy Sasin.

  tego co wpisuje pan JW nie nazwałbym dziennikarstwem..... ale tym razem sięgnął bruku, przebił go i spada dalej....

  DNO DNA

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX