Sport.pl

Artur Gieraga odejdzie z ŁKS Łódź? Chce go Chojniczanka

Coraz głośniej słychać, że w przyszłym sezonie w ŁKS Łódź nie będzie grał Artur Gieraga. 24-letni obrońca miałby przenieść się do drugoligowej Chojniczanki.
W piątek napisaliśmy, że Bogusław Wyparło odchodzi z ŁKS. Legendarny bramkarz klubu z al. Unii nie zgodził się na obniżenie kontraktu do 5 tys. zł i w przyszłym sezonie prawdopodobnie grać będzie w Stali Mielec, której jest wychowankiem.

Coraz głośniej słychać, że śladem Wyparły pójdzie także Artur Gieraga, który mimo ważnego kontraktu nie trenuje z drużyną z powodu choroby. 24-letnim piłkarzem początkowo interesowało się Zagłębie Lubin, później Lechia Gdańsk, a ostatnio ponoć drugoligowa Chojniczanka, której marzy się awans do I ligi.

Jeśli Gieraga opuści ŁKS, to jego nowy pracodawca będzie musiał zapłacić za wcześniejsze rozwiązanie kontraktu.

Która z drużyn będzie miała większy problem z utrzymaniem się w swojej lidze?
Więcej o:
Komentarze (8)
Artur Gieraga odejdzie z ŁKS Łódź? Chce go Chojniczanka
Zaloguj się
  • przeprosispadaj

    Oceniono 9 razy 3

    No to chłop zaliczył awans sportowy i finansowy. Teraz zostanie choojem, a był panem Arturem. Ot i taki los kopacza z "rodowitego i wielosekcyjnego" klubu.

  • 8c

    Oceniono 9 razy 1

    Według naszych nieoficjalnych informacji coraz głośniej słychać, że w przyszłym sezonie J.Walczyk nie będzie pisał swoich konfabulacji o ŁKS ŁÓDŹ. To bardzo dobra wiadomość dla wszystkich kibiców łódzkiego klubu którą potwierdza nasz informator z łódzkiego dodatku GW.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX