Sport.pl

Bogusław Wyparło wrócił na zgrupowanie ŁKS w Gutowie Małym

Na niedzielnych zajęciach ŁKS pojawił się Bogusław Wyparło i kuzyn byłego piłkarza drużyny z al. Unii.
Potwierdziły się nasze informacje, ze Bogusław Wyparło zdecydował się przyjąć proponowane przez działaczy warunki nowego kontraktu i znów trenuje z drużyną z ŁKS.

Drugi piłkarz, który dołączył do zespołu prowadzonego przez Marka Chojnackiego, to 22-letni Predrag Kascelan, kuzyn dobrze znanego z występów w łódzkim klubie Mladena Kaszczelana. Kandydat na ełkaesiaka występuje na lewej obronie, ale może też zagrać też jako defensywny pomocnik. Ostatnio co prawda był zawodnikiem spadkowicza z ligi FK Bokelj, ale ma całkiem niezłe CV. Jest m.in. byłym reprezentantem Czarnogóry do lat 17 i 19 oraz byłym zawodnikiem m.in. Crvenej Zvezdy Belgrad i OFK Belgrad.

Więcej o:
Komentarze (5)
Bogusław Wyparło wrócił na zgrupowanie ŁKS w Gutowie Małym
Zaloguj się
 • victorialodz

  Oceniono 12 razy 8

  jesteście na 100% pewni, że na zdjęciu jest Bodzio? Bodzio jest bramkarzem ŁKS, ale nie każdy bramkarz ŁKS jest Bodziem.

 • 8c

  Oceniono 7 razy 5

  Kolejny raz pismaki z gazetki błyszczą wstawiając zdjęcie Pavle a podpisując Bogusław Wyparło.
  Jak zaje biste trzeba mieć układy w gazetce, że taki ćwierćinteligent nadal pracuje.

 • martazawszedziewicazpisu

  Oceniono 11 razy 1

  Ciąg dalszy telenoweli pt. "rodowity" z Mielca "łodzianin" B.W. szuka roboty za 5 tysięcy. Jak on utrzyma rodzinę za 5 tysi miesięcznie:) Cytując klasyka :jak żyć panie premierze jak żyć? Widać, że takiego "rodowitego" nawet Mielec nie chciał. Smutne i tyle

 • sebaswcom29

  Oceniono 5 razy 1

  kop Bodzio kop.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX