Prezes ŁKS chce równać do Borussii i namawia kibiców do kupna karnetów. Na Facebooku

- Borussia Dortmund sprzedała 90.000 karnetów, podobno trzeba równać do najlepszych - pisze na swoim profilu na Facebooku Andrzej Voigt, prezes ŁKS Łódź.
Po przyznaniu licencji na grę w pierwszej lidze w ŁKS rozpoczęła się budowa drużyny na najbliższy sezon. Niemal codziennie do klubu z al. Unii przyjeżdżają nowi zawodnicy, a trener Marek Chojnacki robi wszystko, by ze zbieranej w pośpiechu grupy piłkarzy z niższych lig zrobić zespół, który nie będzie outsiderem.

Jednocześnie prezes ŁKS postanowił zaapelować o pomoc do kibiców. Wykorzystał do tego swój profil na Facebooku, na którym napisał: "Licencja przyznana - wielkim finansowym i organizacyjnym wysiłkiem. Teraz czekamy na ruch także ze strony prawdziwych kibiców Klubu - od jutra rusza sprzedaż karnetów i biletów na mecze, warto wesprzeć Klub od tej strony - tak jak to dzieje się w innych Klubach. Borussia Dortmund sprzedała 90.000 karnetów, podobno trzeba równać do najlepszych (...)".

Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, gdy Voigt wypowiada się o sprawach związanych z ŁKS i polską piłką na Facebooku. W ostatnich miesiącach sugerował na nim ustawianie meczów z końcówki poprzedniego sezonu, przypominał o problemach z prawem Piotra Misztala (był zainteresowany zainwestowaniem w klub z al. Unii) czy tłumaczył się z problemów z przyznaniem licencji.

Która z drużyn będzie miała większy problem z utrzymaniem się w swojej lidze?