Sport.pl

ŁKS testuje międzynarodowo: Amerykanin, Nigeryjczyk, Ormianin...

A także siedmiu Polaków przyjechało na testy na al. Unii. To kolejni piłkarze, którzy chcą grać w ŁKS
W popołudniowych zajęciach, które trener Marek Chojnacki poprowadził na boisku ze sztuczną murawą przy al. Unii, wzięło udział aż 12 nowych zawodników. Wśród nich byli Nigeryjczyk Amadou Abdullei, który występował m.in. w niemieckim SSV Ulm 1846, belgijskim KSK Beveren i mistrzu Luksemburga F91 Dudelange.

O angaż w ŁKS-ie stara się też wychowanek Chimki Moskwa Manuk Muradin, reprezentant Armenii do lat 21. Pod okiem Chojnackiego ćwiczyli również Amerykanie: Kevin Edward, Kevin Garcia i Nelson Bacerro, najlepsi zawodnicy uniwersyteckiej drużyny Icon FC, z którą łodzianie rozegrali dwa sparingi. Pozostali nowicjusze to Polacy: Łukasz Ślifirczyk (Zawisza Bydgoszcz), Mateusz Peroński (Śląsk Wrocław), Bartosz Sułkowski (Resovia), Artur Karpowicz (Górnik Wesoła), Dominik Płaza (Odra Wodzisław), Wojciech Marczyk (Raków Częstochowa) i Jakub Więzik, syn Grzegorza, znanego przed laty zawodnika ŁKS-u.

Wszyscy dostaną szansę w sobotnim sparingu z Rakowem Częstochowa, który rozpocznie się o godz. 10.30 na boisku przy al. Unii.

Więcej o:
Komentarze (2)
ŁKS testuje międzynarodowo: Amerykanin, Nigeryjczyk, Ormianin...
Zaloguj się
  • thekontonowe

    Oceniono 2 razy 2

    "amerykańską drużynę akademicką" ??? co za debil to pisal? ICON FC nie jest czlonkiem NCAA i nie nalezy do zadnego uniwerku czy collegu. Jest zwyklym amatorskim klubem, ktory w tym roku spadl z Super Division w lidze Garden State Soccer League, ktora jest liga amatorska i podlega pod NJSA, czyli pod USSF!!!!! a nie pod NCAA!!! Jak juz cos piszecie to najpierw to sprawdzcie.

  • ttoorroo05

    Oceniono 2 razy 2

    Tylko niech ich ktos poinformuje ze to wynagrodzenie na poziomie bezrobocia,jest raz na miesiac,a nie co dziennie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX