Oceny piłkarzy ŁKS po meczu z Olimpią Grudziądz: Wyparło znów najlepszy

Żaden z piłkarzy ŁKS nie potrafi zagrać lepiej od kapitana drużyny Bogusława Wyparły. Bramkarz znów najlepszym zawodnikiem, ale nie uchronił drużyny od porażki
Bogusław Wyprało - 4

Kolejny raz został przez kolegów zmuszony do rozpaczliwych interwencji. Gdyby nie jego dobry występ łodzianie wróciliby z Grudziądza z dużo większym bagażem bramek.

Artur Gieraga - 3

Był na boisku przez nieco ponad 20 minut, bo nabawił się kontuzji mięśnia czterogłowego. Jego zejście spowodowało chaos w obronie. Strach pomyśleć, że na dłużej może wypaść ze składu.

Nikolaj Borsukow - 1

Albo Białorusin ma wielkiego pecha, albo nie potrafi grać w piłkę. W doliczonym czasie zrobił fatalny błąd, który skończył się tragicznie. Na środku boiska nie trafił głową w piłkę, która przejął Marcin Woźniak i ŁKS stracił trzeciego gola.

Daniel Cyzio - 2

Zagrał jak zawsze, czyli słabo Trener Chojnacki zaraz musi szukać obrońców.

Michał Osiński - 2

Najbardziej doświadczony obrońca tym razem się nie wyróżnił. Miał problemy z powstrzymaniem napastnikami Olimpii.

Paweł Sasin - 3

Jeśli utrzyma poziom z pierwszej części rozgrywek, na dłużej pozostanie czołowym graczem drużyny z al. Unii. Aktywny, agresywny, szuka piłki, ale szwankuje nieco wykończenie przez niego akcji.

Daniel Brud - 2

Wypadł słabiej niż w spotkaniu z Dolcanem Ząbki. Widać, że potrzebuje czasu, by zgrać się z kolegami.

Jacek Kuklis - 2

Próbował konstruować akcje, ale nie miał z kim grać.

Dawid Sarafiński - 2

Następny po Kuklisie boiskowy pracuś. Widać, że odpowiedzialna rola w środku boiska była jednak ponad jego możliwości. Im dłużej ma piłkę przy nodze, tym gorzej.

Paweł Kaczmarek - 3

Szkoda, że zbyt dużo jego rajdów kończyło się nieprecyzyjnymi centrami.

Jakub Więzik - 2

Gdyby nie tracił tak łatwo zimnej krwi, to na koncie miałaby nie dwa, lecz przynajmniej trzy razy więcej goli. Z taka skutecznością nie pomoże zespołowi i nie będzie królem strzelców I ligi.

Damian Pawlak - 2

Pierwsza asysta w sezonie, kilka ofensywnych wyjść. Trener Chojnacki chyba dobrze wybrał zmiennika dla kontuzjowanego Giergi.

Konrad Kaczmarek - 1

Nie jest wzorem skrzydłowego, a do tego wyraźnie zagubił ofensywne walory, które prezentował w letnich sparingach. Żadnego rajdu, żadnego dobrego dośrodkowania.

Artur Golański - 2

Pojawił się na końcowe minuty meczu i miał okazję bramkową. Dobrze mieć takiego zmiennika w kadrze.