Sport.pl

Wokalista Ich Troje Michał Wiśniewski broni Andrzeja Voigta, prezesa ŁKS Łódź

Znając dokonania Andrzeja wypruwa z siebie flaki, żeby pomóc temu klubowi - uważa wokalista Ich Troje
Akcjonariusze ŁKS od pewnego czasu nie mogą się zdecydować, czy odwołać prezesa Andrzeja Voita, czy pozostawić go na zajmowanym stanowisku. Mają mu za złe, że mimo obietnicy nie znalazł sponsorów, którzy zakupiliby za trzy miliony złotych akcje spółki. Pogłoski o jego rychłym odwołaniu pojawiają się od kilku tygodni. Podobno udziałowcy ŁKS SA porozumieli się już w tej sprawie, ale na przeszkodzie stoją względy formalne.

W obronie prezesa Voigta wystąpił m.in. łodzianin Michał Wiśniewski, wokalista, autor tekstów i lider Ich Troje. Na swoim profilu na Facebooku napisał: "I znowu Polska. Znając dokonania Andrzeja, wypruwa z siebie flaki, żeby pomóc temu klubowi, daje z siebie wszystko. Jako widzewiak nagrałem piosenkę dla ŁKS tylko dlatego, że ŁKS zdobył Mistrzostwo Polski w 1998 roku. Jestem z Łodzi i oddałbym serce za to miasto [pisownia oryginalna].

Co na to Voigt? - To bardzo miłe, że tak znany łodzianin uważa, że mieszkaniec innego miasta może zrobić dużo dobrego dla tego klubu - mówi lodz.sport.pl. - Nie ukrywam, że jego słowa pozwoliły mi uwierzyć, że wyprowadzę wkrótce ŁKS na prostą.

Więcej o:
Komentarze (5)
Wokalista Ich Troje Michał Wiśniewski broni Andrzeja Voigta, prezesa ŁKS Łódź
Zaloguj się
 • nn38

  Oceniono 12 razy 8

  Jak można mówić o sobie "widzewiak" śpiewając piosenki o Łks? i to jeszcze za kasę - Wiśnia jesteś jakimś debilem.
  Gdybyś powiedział łodzianinem to ok. ale widzewiakiem na pewno nie jesteś.

 • robert_brodowity

  Oceniono 20 razy 6

  "...tylko dlatego, że ŁKS zdobył Mistrzostwo Polski w 1998 roku" - panie Michale małe sprostowanie - nie zdobył tylko kupił,a to różnica.

 • www1908

  Oceniono 8 razy -2

  Kiedyś Skiba ( Big Cyc ) powiedział o Wiśniewskim,że skończył budowlankę bo ma w mózgu same pustaki.Nie pomylił się.........
  widzew.przegladsportowy.pl/Pilka-nozna-Widzew-Princewill-Okachi-transfer-nieoplacony,artykul,145293,1,726.html

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX