Sport.pl

Artur Gieraga zostaje w ŁKS. Pieniądze wypłacił mu...

Wszystko wskazuje na to, że Artur Gieraga jednak będzie wiosną grał w ŁKS. Pieniądze, jakie klub był mu winny, wypłacił mu Janusz Matusiak, dyrektor Szkoły Mistrzostwa Sportowego
Gieraga od dawna domagał się od działaczy ŁKS wypłacenia zaległych pieniędzy. O pomoc zwrócił się też do izby ds. rozwiązywania sporów sportowych w PZPN. Teraz obiecuje się z tego wycofać. - Dostałem pieniądze od pana dyrektora Janusza Matusiaka. To jedyny człowiek, z którym udało mi się normalnie porozmawiać i się dogadać. Zostaję w ŁKS - mówi Gieraga.

Więcej o:
Komentarze (12)
Artur Gieraga zostaje w ŁKS. Pieniądze wypłacił mu...
Zaloguj się
 • billshankly

  Oceniono 80 razy 34

  W sumie to się nie dziwię,zobaczcie na fotce jaki zagłodzony.Aż moje widzewskie serce się kraje.:)
  Jeszcze jedno,czy Waszym zdaniem SMS jest naprawdę tak ważnym klubem na piłkarskiej mapie Łodzi,że co rusz piszecie o jego wewnętrznych problemach?!

 • marian_7

  Oceniono 57 razy 33

  ciekawe jaki interes ma w tym Janusz Matusiak. sorry, ale nie wierzę w 'darmowe obiady' i dobrych wujków.

 • komentagee

  Oceniono 41 razy 27

  ciekawe o ile kaski urzad miasta podniesie coroczna wyplate do sms.

 • razem_tworzymy_sile1910

  Oceniono 44 razy 24

  i tak spadną

 • 6or6

  Oceniono 47 razy 17

  A co na taki rozwój sprawy "ludzie honoru" koślawy, izaak i wwwstyd1909? A co na to "człowiek który poda się do dymisji jeśli należności nie zostaną uregulowane" Domżał? Jesteście siłą o jakiej nam się nie śniło??? haha
  Eeeh ten "honor" w wersji a la łks....

 • wojcikmarcin

  Oceniono 19 razy 13

  Należy się teraz bacznie przyglądać finansom płynącym od miasta czy tez spółek miejskich w kierunku SMS'u. Po ostatnim zdemaskowaniu tego co robi miasto zapewne urzędasy wymyśliły inny sposób reanimacji zombi.

 • obiektywnymyslacy

  Oceniono 21 razy 13

  I widzę że moje przypuszczenia nabierają realnego kształtu! ŁKS nawet w "swojej"sprawie już nic nie ma do powiedzenie sam skazuje się na łaskę SMSu a ten Matusiak to jest mistrz zobaczycie jak będą sprzedawać zawodników latem I kto zgarnie kasę HAHA. No ale niektórzy twierdzą że połączenie z SMSem to dobre posunięcie. Oj znowu obudzicie się z ręką w nocniku i będziecie mieli pretensję do wszystkich ale nie do siebie. Ale jak to mówią tonący chwyta się brzytwy tyle tylko że trzeba pamiętać że za wszystko przyjdzie rachunek tzn. wystawi wam go Matusiak!!! POZDRAWIAM SPRAWNYCH UMYSŁOWO INACZEJ. :-)

 • lcman

  Oceniono 19 razy 7

  Piłka to sport zespołowy....Matusiak zrobił głupotę, rozwalił zespół. Zyskał Gieragę ale stracił pozostalych..I ciekawe jak gwiazda Gieraga spojrzy w oczy kolegów, którzy tez zapieprzają a pieniędzy nie dostają? Teraz każde złe zagranie GWIAZDY winno być niemiłosiernie wygwizdywane...no a błędy pozostałych raczej przemilczane. I jeszcze jedno - to nie Gieraga uratuje cokolwiek, to może zrobić tylko zespół , biedny ale walczący jeden za wszystkich. Ja na miejscu chłopaków za pana płaczącego szantażystę kości bym nie nadstawiał. A tak to papapa!

 • qwertylodz

  Oceniono 58 razy -22

  i widzewski zlot frustratow :) prawda jest taka ze u was wcale nie jest lepiej tylko was prasa kryje ale do czasu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX