Sędzia oskarżony o uderzenie piłkarza będzie gwizdał w meczu ŁKS z Olimpią Grudziądz

Robert Małek z Zabrza po miesięcznej przerwie wraca na piłkarskie boiska. Przyjedzie na mecz ŁKS
Małek ostatni raz prowadził mecz 27 grudnia w Pucharze Polski między Śląskiem Wrocław a Flotą Świnoujście. Pokazał dwie czerwone kartki: bramkarzowi mistrza Polski Rafałowi Gikiewiczowi i Sebastianowi Olszarowi z Floty. Ten drugi stwierdził, że został sprowokowany przez Małka. Na nagraniu wideo widać, jak arbiter z Zabrza lekko uderza w rękę protestującego zawodnika. Został za to zawieszony. Teraz wraca i w sobotę o godz. 12.30 poprowadzi pojedynek ŁKS z Olimpią na stadionie przy al. Unii. Nie jest tam dobrze wspominany, bo w poprzednim sezonie zabrał ŁKS przynajmniej punkt w spotkaniu z Wisłą Kraków (1:2). Nie uznał wówczas prawidłowo zdobytego gola przez Marcina Kaczmarka, dopatrując się spalonego, którego nie było. W ostatniej minucie wyrzucił z boiska Pawła Golańskiego.