Szefowie AP ŁKS Łódź czekają na rozmowę z prezydent Hanną Zdanowską i szukają piłkarzy

Spotkanie z Hanną Zdanowską, prezydent Łodzi, i rozmowy z szefami Mostów Łódź - oto program na najbliższe dni Łukasza Bielawskiego, szefa AP ŁKS.
We wtorek nastąpiło podpisanie porozumienia między Akademią Piłkarską ŁKS a Stowarzyszeniem Kibiców ŁKS, które pozwoli na powołanie nowego Stowarzyszenia ŁKS Łódź, następcy 105-letniego klubu.

Bielawski przyznaje, że mimo dni wolnych od pracy cały czas toczą się rozmowy na temat przyszłości klubu z al. Unii. - Mam nadzieję, że po świątecznym weekendzie dojdzie do naszego spotkania z panią prezydent, którą chcemy prosić o wsparcie dla naszej inicjatywy - zapowiada Bielawski.

Szef AP ŁKS ma też w planie spotkanie z zarządem firmy Mosty Łódź, która zgłosiła chęć przystąpienia do przetargu na budowę stadionu miejskiego na takich samych warunkach, jakie obowiązywały konsorcjum Mostostal Zabrze i Budus Katowice.

Podczas wtorkowej konferencji szefowie zapowiadali, że o sprawach sportowych poinformują później, ale wiadomo, że działacze już oglądają piłkarzy, którzy mogliby ewentualnie wzmocnić latem drużynę na IV ligę. Na środowym meczu Zawiszy Rzgów z Włókniarzem Zelów obecny był Tomasz Salski, członek zarządu Akademii. W drużynie gospodarzy, której trenerem jest Marek Chojnacki, wystąpiło bowiem kilku piłkarzy z przeszłością w drużynie z al. Unii, którzy nie ukrywają, że znów chętnie zagrają w ŁKS.