Sport.pl

ŁKS Łódź i Polonia Warszawa chcą razem starać się o III ligę?

W poniedziałek ma dojść do rozmów działaczy ŁKS Łódź i Polonii Warszawa w sprawie wspólnego wniosku o grę w III lidze - dowiedział się lodz.sport.pl
Po nieprzyznaniu Polonii Warszawa licencji na grę w ekstraklasie działacze stołecznego klubu chcą skorzystać z doświadczeń szefów klubu z al. Unii, aby na bazie akademii piłkarskiej założyć nowe stowarzyszenie wolne do długów.

W sobotę napisaliśmy, że szefowie ŁKS Łódź i MKS Polonii Warszawa planują skorzystać z możliwości, które daje uchwała PZPN likwidująca rozgrywki Młodej Ekstraklasy, i zgłosić swoje zespoły do rozgrywek III ligi. Według naszych informacji w poniedziałek dojdzie do rozmów przedstawicieli obu klubów, aby wspólnie wystąpić do zarządu Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej, który prowadzi rozgrywki grupy łódzko-mazowieckiej. Czasu nie ma wiele, bo w przypadku ewentualnego fiaska do 15 czerwca łodzianie mogą złożyć dokumenty do łódzkiego związku, który - jak wiele razy zapewniał prezes Edward Potok - przyjmie nową drużynę do rozgrywek IV ligi.

Więcej o:
Komentarze (9)
ŁKS Łódź i Polonia Warszawa chcą razem starać się o III ligę?
Zaloguj się
 • qwertylodz

  Oceniono 84 razy 6

  Trzeba zrobic wszystko zeby sie udalo ! ŁKS ŁÓDŹ !

 • loverewelka

  Oceniono 7 razy 1

  B-klasa tam wasze miejsce obszczymurki.

 • quest_007

  Oceniono 53 razy 1

  start od III ligi to będzie jakieś wyzwanie dla odradzającego się Łódzkiego Klubu Sportowego, ale biorąc pod uwagę liczbę zdolnej łodzkiej młodzieży trenowanych przez profesjonalistów (AP ŁKS, SMS) oraz występujących w różnych ligach wychowanków ŁKSu, można być spokojnym o nową drużynę.
  Ale gul będzie niektórym chodził jak swoje kariery będą kończyć u nas tacy piłkarze jak chociażby Madej czy Sagan :)

 • loverewelka

  Oceniono 2 razy 0

  Warta Poznan wygrała :D
  ciekawe, niech zgadne z kim bylo te 3:0 :D

 • carlosmarc2

  Oceniono 41 razy -11

  Dajcie spokój oni już mają wizję kolejnych awansów rok po roku. Niech se grają gdzie chcą. Jest ich 300, normalnie Spartanie;-) W praktyce zobaczymy.

 • skepta

  Oceniono 47 razy -13

  Startując od III ligi nie pozbędą się długów, a chyba o to najbardziej chodzi. W sumie takie rozwiązanie byłoby swego rodzaju aborcją wcześniaka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX