Sport.pl

Edward Potok z wizytą w Warszawie. Powód? III liga dla ŁKS

Prezes Edward Potok, prezes ŁZPN, jedzie do Warszawy, aby rozmawiać, w której lidze zagra ŁKS
W poniedziałek o godz. 12 w Warszawie do rozmów szefów Łódzkiego i Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej na temat ewentualnej gry ŁKS i MKS Polonia Warszawa w trzeciej lidze. Wprawdzie Polonia, której akcje posiada Ireneusz Król, po spadku z ekstraklasy złożyła wniosek licencyjny na grę w I lidze, ale posiada ogromne zadłużenie, dlatego raczej nie dostanie zgody na występy na zapleczu ekstraklasy. Jej miejsce ma zająć MKS Polonia, która prowadzi grupy młodzieżowe i w każdej chwili mogłaby zgłosić seniorów do rozgrywek. - Pojawiła się szansa, abyśmy wspólnie starali się o miejsce w trzeciej lidze - tłumaczy Łukasz Bielawski, prezes ŁKS.

W poniedziałek w stolicy prezes Potok będzie więc sondować taką możliwość. Potok nie wyklucza, że po analizie i rozmowie z prezesem Zdzisławem Łazarkiewiczem mazowiecki związek mógłby wydać pozytywną zgodę. - Teoretycznie istnieje możliwość, że związki prowadzące rozgrywki w trzeciej lidze w drodze wyjątku mogą przyznać ŁKS i Polonii miejsce w tej klasie rozgrywkowej - przyznaje jeden z łódzkich działaczy. - Czy tak się stanie, niebawem się przekonamy.

Więcej o:
Komentarze (32)
Edward Potok z wizytą w Warszawie. Powód? III liga dla ŁKS
Zaloguj się
 • costrzebazmienic

  Oceniono 35 razy 19

  "związek mógłby wydać pozytywną zgodę"
  Aż strach pomyśleć co będzie gdy związek wyda negatywna zgodę.

 • anty_grzybnia

  Oceniono 48 razy 4

  ---------------------Podstawowe pytanie,odpowiedzcie na nie galerianki:ZA CO?ZA CO CHCECIE GRAĆ w tej III lidze jak wasz budżet wynosi 0 złotych?Poczytajcie trochę o budżetach 3 ligowych drużyn,jesteście na nią za ciency-----------------

 • 8c

  Oceniono 32 razy 2

  Walczyk idź do kościoła, wyspowiadaj się odmów pokutę a większość ludzi uwierzy,że możesz być normalnym człowiekiem .

 • dr.webb10

  Oceniono 3 razy 1

  jak tam g.jparty z kolezankami z wszawica w PASAZU LODZKIM bedziecie mieli komu kibicowacbuhahahaha?

 • piotrkowska10

  Oceniono 80 razy 0

  WPISY CZERWONYCH JAK ZWYKLE ŻAŁOSNE ,ZAINTERESOWANIE JAK ZAWSZE SPRAWAMI ŁKS-u OGROMNE! PILNUJECIE SWOICH SPRAW SWOICH DŁUGÓW SWOICH WAŁKÓW SWOICH LICENCJI SPOD STOLIKA! ZAGRAMY TAM GDZIE NAM POZWOLĄ W 3 LUB 4 LIDZE WSZYSTKO W TEMACIE-AVE Ł.K.S!

 • bogdan2905

  Oceniono 50 razy 0

  Jesli tak by się stało to bedzie to wałek z udzialem PZPN.Isdzie o to ze wierzyciele -jako ze to nowy klub- kasy nie odzyskają czyli zostaną "wyru...i" bez mydła.Nic tylko taka drogą isc.Widzew jako niby nowy klub (za Bońka) musi spłacać (Cacek) długi dawne a teraz ŁKS nie musi bo ........No własnie p.Potok ładnie to tak postępować i walczyć o takie rozwiazanie .To samo z Polonią.Albo zaczynacie od góra 4 ligi albo płacćie .Innego rozwiazania być nie moze.

 • sebaswcom29

  Oceniono 7 razy -1

  Pozalodzccy nie placzcie jeszcze bedziemy w przyszlosci kopac wasze wiesniackie tylki, a poza tym w kwoli przypomnienia w Lodzi to was jak na lekarstwo prostaczki, byl bedzie jest lodzki K.S.

 • dabrowa1908

  Oceniono 53 razy -1

  wierszyk godny widzewiaka naprawde haha.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX