Sport.pl

Hanna Zdanowska, prezydent Łodzi, prosi Zbigniewa Bońka o pomoc dla ŁKS

- Wierzę, że pan prezes też poda klubowi pomocną dłoń - napisała Hanna Zdanowska, prezydent Łodzi, w liście do Zbigniewa Bońka, prezesa PZPN. List zakończyła prośbą o umożliwienie ŁKS-owi rozpoczęcia sezonu w III lidze.
Wciąż nie wiadomo, w której lidze będzie występował w ŁKS. Wszystko wskazuje na to, że będzie to jednak klasa okręgowa. Klubowi z al. Unii chce także pomóc Hanna Zdanowska. Prezydent Łodzi wysłała w tej sprawie list do Zbigniewa Bońka, prezesa PZPN. Napisała, że zaniepokoiły ją informacje, że drużyna ma rozpocząć grę w V lidze, choć łódzki związek przyznał mu miejsce w III lidze. Wspomniała też, że miasto pomaga klubowi się odbudować, m.in. budując przy al. Unii centrum sportu razem ze stadionem, z którego ma korzystać klub. Zdaniem Zdanowskiej odbudowa ŁKS jest także obowiązkiem PZPN. - Wierzę, że pan prezes też poda klubowi pomocną dłoń - napisała. List zakończyła prośbą o umożliwienie ŁKS-owi rozpoczęcia sezonu w III lidze.

Więcej o:
Komentarze (70)
Hanna Zdanowska, prezydent Łodzi, prosi Zbigniewa Bońka o pomoc dla ŁKS
Zaloguj się
 • billshankly

  Oceniono 146 razy 68

  Hehe! Do czego to doszło,fanatyczka Łks, podpuszczona przez równych sobie skarlałych ludzików jak Masłowski czy Biernat skamle na kolanach przed całą Polską,przed Wielkim Widzewiakiem,DAJ,DAJ,DAJ...
  Chwilo trwaj :)

 • fulko_de_lorche

  Oceniono 128 razy 62

  Hanka niestety ale prezes nie będzie łamał prawa tak jak ty by pomóc jedynemu słusznemu i prawdziwemu klubowi w historii wszechświata - jakby tu była Szwecja lub Niemcy to już byś hania siedziała malwersacje i niegospodarność na rzecz tego klubiku i tyle!

 • elvr

  Oceniono 94 razy 46

  Hanuś, kup może swojemu ulubionemu klubikowi licencję od jakiegoś biedaka w I lidze, co?

 • mm2074

  Oceniono 78 razy 42

  To nic nie kosztuje, a Zdanowska próbuje nałapać punktów u rodowitych. Zibi nawet jej nie odpowie - odpowiedź dał już ostatnio - zero wyjątków dla kogokolwiek, żadnych krewnych i znajomych królika.

 • icek_saganowski_1909

  Oceniono 64 razy 34

  jeszcze nie wywietrzał smród po poprzednim wcieleniu kałesu a zdanowska już błaga o litość dla nowego posożyta....
  .
  koślaga, ajcek1909,www1909 ,dabrowa1909 - pokażcie zdanowskiej jak się to robi na kolanach, macie doświadczenie w obciąganiu lasek przyjaciołom z amiki i ległej, może coś zdziała

 • kurdewszystkieloginyzajete

  Oceniono 68 razy 30

  "Odbudowa Kozińskiego Klubiku Sportowego jest obowiązkiem (...) Polskiego Związku Piłki Nożnej".
  "Wierzę, że Pan Prezes (...) poda rękę Kozińskiemu Klubikowi i pomoże w odbudowie"

  Znowu DAJ DAJ DAJ DAJ DAJ DAJ DAJ DAJ DAJ.

 • przekorny_lodzianin

  Oceniono 60 razy 28

  Widzę, że towarzycho z Al. Unii 2 nauczyło już Zdanowską swojej gwary: "Daj, daj, daj, daj..."

  Hanka, wiem, że polityka zawsze była brudna, ale wiesz co?.. ty naprawdę nie masz wstydu.

  P.S. "jeden z najbardziej zasłużonych dla polskiego futbolu klubów"? o.O Czy ktoś wreszcie wyjaśni mi, na czym polega owa wielka zasługa tego klubu dla polskiego futbolu? Byłbym bardzo wdzięczny.

 • loverewelka

  Oceniono 71 razy 25

  No tak, pejsy nie złożyły podpisów pod referendum to ruda szczeka jak chcą,Normalnie cyrk robią rodowici z tą podejrzaną manipulantką.Won do okręgowki i koniec tematu.
  -ŁÓDZ-
  To miasto jest juz nasze
  -WIDZEW-

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX