36 bramek w lidze okręgowej. Czy Tomasz Marecki zagra w ŁKS Łódź?

- Nie dostałem konkretnej propozycji - przyznaje Tomasz Marecki, strzelec 36 goli dla Orkana Buczek w poprzednim sezonie, który wystąpił w środowym sparingu ŁKS Łódź z MKS Kutno.
Środowy sparing zakończył się wygraną ŁKS 2:0, a autorem jednego z goli był właśnie Marecki. Superstrzelec występującego w sieradzkiej lidze okręgowej Orkana Buczek kolejny raz udowodnił, że byłby sporym wzmocnieniem młodej drużyny z al. Unii. Jak jednak sam przyznaje, nie wie, czy tak się stanie. - Decyzja nie naależy wyłącznie do mnie - stwierdził po środowym meczu. - Przede wszystkim chodzi o dobry kontrakt, bo mieszkam w Łasku, skąd musiałbym dojeżdżać na treningi i mecze. Nie ukrywam, że mam dobry kontrakt w Orkanie, a do tego mam w Buczku bardzo dobrze płatną pracę. Mam rodzinę, o którą muszę zadbać, dlatego trudno mi się zdecydować. Tym bardziej że Orkan chce awansować do IV ligi w przyszłym sezonie. Działacze i trenerzy Orkana nie ukrywają, że po moim ewentualnym odejściu będzie trudno osiągnąć cel. Stąd moje rozterki.

Marecki dodaje, że czeka na konkretne propozycje szefów ŁKS, które na razie nie padły. - Dlatego nie wiem, czy przyjadę na kolejny sparing z Lechią Tomaszów - przyznaje.

Więcej o: