IV liga. ŁKS będzie trenował w świetle jupiterów

O godz. 20.30 we wtorek piłkarze ŁKS rozpoczną przygotowania do meczu z Astorią Szczerców
Dla ełkaesiaków poniedziałek był dniem wolnym, ale od wtorku rozpoczynają już przygotowania do sobotniego meczu (początek o godz. 13) z Astorią Szczerców. - Wtorkowe zajęcia rozpoczniemy dopiero o godz. 20.30, bo wcześniej na sztucznej nawierzchni, z której korzystamy, będą ćwiczyły grupy młodzieżowe - wyjaśnia Wojciech Robaszek, trener ŁKS.

W środę trening zaplanowano na godz. 17.30 na głównej płycie stadionu przy al. Unii, a piątkowe zajęcia - też na naturalnej murawie - rozpoczną się o godz. 15. Czwartek być może będzie wolny.

Wszystko wskazuje na to, że Szymon Salski jest już w pełni sił i w sobotę znajdzie się w wyjściowym składzie na mecz z Astorią. - Nie wiem, czy gotowi będą za to Michał Białek i Jakub Ryplewicz, których czekają jeszcze dodatkowe badania - tłumaczy Robaszek. - Do kadry meczowej wskoczy zaś Bartek Waleńcik, który też leczył uraz, ale zagrał już w sobotnim meczu juniorów.

Najbliższy rywal łodzian - Astoria - w ostatniej kolejce pokonał u siebie Jutrzenkę Warta 2:1 po golach Adriana Ulfika i Oskara Wojciechowskiego.

Więcej o: