Piłkarze ŁKS po raz pierwszy w tym sezonie zdobyli jeden punkt

Piłkarze ŁKS zakończyli rundę jesienną remisem z Widokiem Skierniewice. To pierwszy remis lidera IV ligi w tym sezonie.
Ostatni w tym sezonie mecz na stadionie przy al. Unii nie był wielkim widowiskiem. Gospodarze szybko strzelili gola, a jego zdobywcą był Olaf Okoński, który popisał się fantastycznym uderzeniem. Cztery minuty później po błędzie środkowych obrońców wyrównał Tomasz Cybulski.

Można było odnieść wrażenie, że to ostudziło zapał ełkaesiaków. Mało tego, gdyby nie bramkarz ŁKS, spełniłyby się marzenia trenera Widoku Mariusza Wilkowieckiego o pokonaniu klubu, z którego się wywodzi. W drugiej połowie łodzianie pozwalali rywalom na bardzo wiele, na szczęście dobry dzień miał Kamil Woźniak. To on uratował dla ŁKS remis, kilkakrotnie broniąc groźne uderzenia rywali.

ŁKS zakończył rundę jesienną z przewagą sześciu punktów nad drugim w tabeli KS Paradyż.

Mimo straty punktów szefowie ŁKS mieli zadowolone miny. Wszystko dlatego, że we wtorek firma Mir-Bud ze Skierniewic podpisze oficjalnie z władzami miasta umowę na budowę stadionu. Podobno do końca stycznia mają zostać zburzone dwie trybuny: północna i południowa, a w lutym zakończy się rozbiórka starej hali sportowej.

ŁKS - Widok Skierniewice 1:1 (1:1)

Gole: Okoński (13.) - Cybulski (17.).

ŁKS: Woźniak - Slyścio, Salski, Zimoń, Filipiak - Bielicki, Zaleśny (46. Jankiewicz, 89. Jurkowski), Okoński, Ślęzak, Kasztelan - Patora.

Widok : Michalak - Sulikowski, Gawlik, Foks (78. Stefaniak), Borowiec - Pąśko (76. Sztocki), Basiński, Hyży, Potocki - Łojszczyk (88. Jędrzejewski), Cybulski.

Pozostałe wyniki: Jutrzenka Warta - KS Paradyż 0:3, Pogoń Zduńska Wola - Zjednoczeni Stryków 1:0, Start Brzeziny - Astoria Szczerców 1:0, Zawisza Pajęczno - Włókniarz Moszczenica 1:1, Pilica Przedbórz - Orzeł Nieborów 1:3, Włókniarz Zelów - Czarni Rząśnia 1:1, Warta Działoszyn - Ner Poddębice 0:2, Mazovia Rawa Mazowiecka - Concordia Piotrków 1:0, Boruta Zgierz - LKS Mierzyn 2:1.