Kamil Woźniak i Wiktor Żytek z ŁKS już w nowych klubach

Kamil Woźniak zadebiutował już w Bzurze Chodaków, a Wiktor Żytek podpisał kontrakt z Lechią Tomaszów
Zimą drużynę z al. Unii wzmocnił m.in. bramkarz Konrad Przybylski. Jego przyjście oznaczało odejście Kamila Woźniaka, który grał w jesiennych meczach ŁKS. Według trenerów Przybylski ma większy potencjał od niego.

Woźniak trafił do Bzury Chodaków, gdzie występował, zanim trafił do ŁKS. Bzura rywalizuje w czwartej lidze, ale w grupie warszawskiej. Były bramkarz ŁKS zadebiutował już w swojej nowej drużynie - rozegrał cały mecz w sparingu z rezerwami Pelikana Łowicz. Bzura wygrała 4:0.

Z kolei Wiktor Żytek będzie występował w trzecioligowej Lechii Tomaszów, z którą już podpisał kontrakt. 20-letni pomocnik jesienią był podstawowym graczem drużyny z al. Unii, ale działacze postanowili jednak wypożyczyć zawodnika. Powodem była deklaracja Żytka, że jest fanem Widzewa, a także to, że bez zgody klubu wyjechał na mistrzostwa Europy amatorów w minifutbolu.

We wtorek i środę Żytek zagrał jeszcze w sparingach ŁKS z Omegą Kleszczów i Polonią Bytom. - Po tym ostatnim meczu ustaliśmy szczegóły umowy wypożyczenia i od piątku Wiktor będzie z nami trenować - mówi Adam Król, dyrektor sportowy Lechii.

W sobotę Żytek zagra w meczu kontrolnym swojego nowego klubu z KS Paradyż.