Najbliższy mecz ŁKS tylko dla wybranych

Ograniczona liczba widzów obejrzy sobotnie spotkanie siatkarek ŁKS z Nike Węgrów. Powodem jest brak możliwości organizacji imprezy masowej w hali przy ul. Skorupki
Spotkanie będzie bardzo ważne dla łodzianek, które zajmują drugie miejsce w II lidze kobiet. Nike to z kolei lider oraz bezpośredni rywal ŁKS w walce o pierwszą lokatę. Nic więc dziwnego, że kibice specjalnie szykowali się na ten mecz i chcieli wesprzeć siatkarki w hali przy ul. Skorupki.

Akcja fanów ŁKS została jednak odwołana, a wszystko ze względu na fakt, że w obiekcie będą zamknięte trybuny. Jak informuje Bartosz Wencław z zarządu klubu, wstęp na mecz będzie możliwy tylko za okazaniem zaproszenia. - Zawodniczki wszystkich grup wiekowych ŁKS oraz ich rodzice mogą uzyskać zaproszenia od trenerów. Pozostałe chętne osoby proszone są o kontakt z klubem - mówi. - Dziennikarze będą wpuszczani do hali przy ul. Skorupki 21 po okazaniu ważnej legitymacji prasowej. Przepraszamy za niedogodności.

Kibice, którzy chcą zobaczyć sobotni mecz (godz. 19), proszeni są o wiadomość e-mail na adres krzysztof.swita@siatkalks.pl.