Ponad trzy tysiące kibiców przyszło zobaczyć nową drużynę ŁKS

W niedzielny wieczór w Atlas Arenie kibice po raz pierwszy oficjalnie mogli zobaczyć drużynę ŁKS, która wiosną będzie walczyła o awans do trzeciej ligi. Do hali przy Bandurskiego przyszło ponad 3 tys. kibiców
Frekwencja podczas imprezy może cieszyć zarząd i zawodników ŁKS, bowiem na prezentację przyszło więcej fanów niż na... niektóre mecze z udziałem biało-czerwono-białych. To tylko potwierdza, że kibice są spragnieni meczów z udziałem klubu z al. Unii i chcieli zobaczyć nowych piłkarzy, z których do Atlas Areny przyszli Paweł Hajduczek, Konrad Przybylski i Michał Mordalski.

Kibice poznali również nowe stroje, w jakich ŁKS będzie walczył o trzecią ligę, które zostały ufundowane przez sponsora technicznego. Właścicielem firmy jest Tomasz Szulc, do którego należy Tomadex, dotychczasowy sponsor ŁKS. Tradycyjnie pierwsze koszulki są w barwach klubu, a "wyjazdówki" zaprojektowano na czarno-szaro. Pod logo sponsora jest fotografia popularnej galery, na której siedzą kibice. - To pierwszy przypadek w Europie, kiedy przód koszulki jest poświęcony kibicom - mówi Szulc.

Na prezentacji był również Krzysztof Piątkowski, wiceprezydent Łodzi, który również otrzymał koszulkę, jednak zamiast galery widnieje tam jego zdjęcie.