Szymon Salski, kapitan ŁKS, po prezentacji: "Było świetnie"

- Kibice są świetni. Pokazali, że w tych biało-czerwono-białych barwach siła jest! - mówi po prezentacji w Atlas Arenie Szymon Salski, kapitan ŁKS Łódź.
W niedzielę piłkarze ŁKS zaprezentowali się kibicom przed rundą wiosenną. Na prezentację zorganizowaną w Atlas Arenie przyszło około 3 tys. kibiców, co zrobiło spore wrażenie na zawodnikach. - Było świetnie. Miałem okazję brać już w udział w takiej prezentacji, ale wtedy graliśmy w I lidze i biliśmy się o awans do ekstraklasy. Teraz jesteśmy w IV lidze, ale atmosfera niczym się nie różniła, kibice są świetni. Pokazali, że w tych biało-czerwono-białych barwach siła jest! - mówi w rozmowie z portalem lksfans.pl Szymon Salski.

Kapitanowi ŁKS bardzo podobają się także nowe koszulki, w jakim przyjdzie grać piłkarzom wiosną. - Koszulki wyglądają super, sam fakt, że mamy na przedzie kibiców, jest świetny. Drugi komplet to powrót do historycznego czarnego koloru, też bardzo mi się to podoba. Jakość jest dobra, ale więcej będę mógł powiedzieć po kilku treningach i meczach. Na pewno będziemy zadowoleni.

Cały wywiad z Salskim na stronie lksfans.pl.