Mecz ŁKS może obejrzeć ponad 2 tys. kibiców. Gdzie i kiedy kupić bilety?

W najbliższy weekend ŁKS zainauguruje rozgrywki IV ligi meczem z Jutrzenką Warta. Ostatecznie spotkanie będzie imprezą masową, dlatego klub od nowa rozpoczął dystrybucję biletów.
Wejściówki będzie można kupić w specjalnym kontenerze przy bramie wjazdowej od al. Bandurskiego w czwartek (godz. 12-18), piątek (11-18) oraz sobotę (12-17). Spóźnialscy będą mieli także okazję nabyć bilety w kasie przed samym meczem, jednak to wiąże się z kolejkami, dlatego włodarze klubu zalecają wcześniejsze kupno wejściówek.

Ceny biletów: trybuna galera - 10 zł (normalny) i 5 zł (ulgowy), trybuna A ustawiona w miejscu zburzonej trybuny głównej - 15 zł (normalny w przedsprzedaży), 20 zł (normalny w dniu meczu), 10 zł (ulgowy). Tańsze wejściówki uprawniają do wejścia kobiety, dzieci i młodzież w wieku od 6 do 17 lat oraz osoby niepełnosprawne wraz z opiekunem. Dzieci do lat 6 wejdą na stadion za darmo.

Z kolei ceny karnetów na galerę (jedna dla wszystkich kategorii) na rundę wiosenną to 63 zł. Z kolei wejście na całą rundę na trybunę A będzie kosztowało 120 zł (normalny) oraz 80 zł (ulgowy).

Klub przypomina również, że do zakupu biletu lub karnetu niezbędne jest posiadanie fankarty. Kto jej jeszcze nie ma, może ją wyrobić w cenie 10 zł.

Niedzielny mecz rozpocznie się o godz. 15.