W niedzielę na meczu ŁKS powinien być komplet widzów

Wszystko wskazuje na to, że ponad dwa tysiące kibiców obejrzy na żywo mecz ŁKS z Jutrzenką Warta
W niedzielę o godz. 15 podopieczni trenera Wojciecha Robaszka meczem z Jutrzenką Warta zainaugurują rundę wiosną. Działacze z al. Unii dokonali niemal cudu, aby klub mógł otrzymać zgodę na organizację imprez masowych. Dopiero za trzecim razem policja, straż pożarna i straż miejska wydały pozytywną opinię i niedzielne spotkanie będzie mogło na żywo obejrzeć 2,2 tysiące widzów. Od czwartku w kasach przy ul. Bandurskiego trwa sprzedaż karnetów i biletów. - Powiem szczerze, że bilety sprzedają się jak świeże bułeczki - przyznaje Łukasz Bielawski, prezes ŁKS. - Również karnety cieszą się sporym powodzeniem, bo ich wcześniejszy zakup pozwala kibicom zaoszczędzić nieco pieniędzy.

W piątek do godz. 15 sprzedano ponad 300 karnetów i niecałe sześćset biletów. - Należy pamiętać, że ponad 300 karnetów zakupionych jesienią na cały sezon zachowują ważność - przypomina Bielawski.

W piątek kasy będą czynne do godz. 18, a w sobotę od 12 do 17. W klubie liczą, że w sobotę wszystkie bilety na mecz z Jutrzenką zostaną sprzedane.