Na czele IV ligi bez zmian. ŁKS utrzymał przewagę

ŁKS, czyli zespół Wojciecha Robaszka, nie rozegrał wielkiego meczu, ale pewnie pokonał na wyjeździe jednego z głównych kandydatów do spadku, czyli Concordię Piotrków Trybunalski
Piłkarze lidera tabeli IV ligi swoją przewagę potwierdzili dopiero w drugiej połowie. Najpierw gola strzelił Marcin Zimoń, a po chwili na 2:0 podwyższył Damian Kopa. Gospodarze po strzale Dariusza Kukułki w 82. minucie z rzutu karnego zdobyli kontaktową bramkę, ale riposta łodzian była błyskawiczna. Świetnie do tej pory broniącego wychowanka GKS Bełchatów Kamila Bruchajzera pokonał Szymon Salski.

W następnej kolejce łodzianie - w niedzielę o godz. 17 - będą podejmować Włókniarza Moszczenica.

Tymczasem 34. kolejka obfitowała w kilka niespodzianek. Największe z nich to porażka Neru Poddębce u siebie z broniącą się przed spadkiem Mazovią Rawa Mazowiecka i wyjazdowy remis Widoku Skierniewice z Astorią Szczerców.

Concordia Piotrków - ŁKS 1:3 (0:0) Gole: Kukułka (82, karny) - Zimoń (54.), Kopa (62.), Salski (84.)

Concordia: Bruchajzer - Krawczyk, Mazurkiewicz, Łubowski, Zelcer - Bąbol (65. Jaworski), Kukułka (89. Pawełczyk), Pietrzak, Bezerra, Pietrykowski (78. Turniak) - Kowalczyk. ŁKS: Przybylski - Slyscio, Salski, Zimoń, Bielicki - Jurkowski, Adamski, Kasztelan, Sarafiński (72. Surowiec), Mordalski (38. Kopa) - Patora (52. Waleńcik)

Pozostałe wyniki i tabela: Astoria Szczerców - Widok Skierniewice 0:0, Czarni Rząśnia - Zawisza Pajęczno 1:1, KS Paradyż - Zjednoczeni Stryków 3:1, Włókniarz Moszczenica - Jutrzenka Warta 4:4, LKS Mierzyn - Pogoń Zduńska Wola 1:2, Orzeł Nieborów - Start Brzeziny 3:1, Warta Działoszyn - Boruta Zgierz 5:1, Włókniarz Zelów - Pilica Przedbórz 0:0, Ner Poddębice - Mazovia Rawa Mazowiecka 1:2.