ŁKS zagra ze Zjednoczonymi bez kilku podstawowych graczy

Bez zawieszonych Szymona Salskiego i Radosława Jurkowskiego zagra ŁKS przeciwko Zjednoczonym Stryków. Nieobecnych będzie jednak więcej.
W środę o godz. 17.30 lidera tabeli IV ligi czeka przedostanie spotkanie w sezonie. Rywalem będzie drużyna Zjednoczonych Stryków, która po 36 kolejkach zajmuje trzecie miejsce. Piłkarze ŁKS będą musieli sobie jednak poradzić bez kilku podstawowych zawodników. Nie zagrają m.in. kontuzjowani Olaf Okoński, Adam Patora, Aleksander Ślęzak, a po sobotnim meczu z Astorią Szczerców do listy nieobecnych dołączyli Szymon Salski i Radosław Jurkowski. Pierwszego wyeliminowała z gry ósma żółta kartka, a Jurkowskiego - czerwona.

W poniedziałek i we wtorek łodzianie będą trenować na stadionie łódzkiego Orła, czwartek będzie dniem wolnym, a w piątek i sobotę będą trenować na obiekcie przy al. Unii.

Podopiecznych trenera Wojciecha Robaszka w niedzielę czeka ostatni mecz w sezonie. Rywalem będzie na wyjeździe Widok Skierniewice, a od poniedziałku do 9 lipca łodzianie będą przybywać na urlopach.