ŁKS kończy sezon niedzielnym meczem w Skierniewicach

Wyjazdowym meczem z Widokiem Skierniewice w niedzielę o godz. 17 piłkarze ŁKS-u pożegnają IV ligę.
Dla ełkaesiaków to już ostatni akord historycznego sezonu 2013/2014, pierwszego w historii na tym szczeblu rozgrywek. Mecz odbędzie się bez udziału łódzkich kibiców. - Przyznam, że była dobra wola, aby przyjąć kibiców ŁKS-u, ale po ostatniej lustracji naszego stadionu przez policję ta nie wyraziła zgody - tłumaczy Mariusz Wilkowiecki, trener Widoku. - Co ważne, bilety będą sprzedawane w sobotę, a w dniu meczu kasy będą zamknięte. Dodatkowo ze względów bezpieczeństwa każdy kupujący zostanie umieszczony w specjalnej ewidencji.

W kończącym się w niedzielę sezonie ŁKS zapewnił sobie awans do III ligi, ale Widok czeka jeszcze korespondencyjny pojedynek ze Zjednoczonymi o trzecie miejsce w tabeli. To efekt informacji, że KS Paradyż, wicelider tabeli, nie przystąpi do rozgrywek w III lidze, dlatego jego miejsce zajmie trzeci zespół w tabeli na koniec sezonu. - Bezwzględnie musimy zwyciężyć i czekać jeszcze na wynik ze Strykowa - dodaje Wilkowiecki.

W pozostałych meczach IV ligi zagrają w niedzielę (wszystkie mecze o godz. 17): KS Paradyż - Jutrzenka Warta, Zjednoczeni Stryków - Pogoń Zduńska Wola, Astoria Szczerców - Start Brzeziny, Włókniarz Moszczenica - Zawisza Pajęczno, LKS Mierzyn - Boruta Zgierz, Orzeł Nieborów - Pilica Przedbórz, Czarni Rząśnia - Włókniarz Zelów, Ner Poddębice - Warta Działoszyn, Concordia Piotrków - Mazovia Rawa Mazowiecka.