Nowy-stary piłkarz ŁKS: "Miło jest wrócić na stare śmieci"

Artur Golański został pierwszym wzmocnieniem ŁKS przed nowym sezonem III ligi. Zawodnik nie ukrywa, że cieszy się z powrotu do łódzkiego klubu, w którym spędził kilka piłkarskich lat
22-letni Golański w ubiegłym sezonie grał w Pelikanie Łowicz. Teraz zdecydował się na powrót do ŁKS, w którym miał okazję występów w drużyniach juniorów, Młodej Ekstraklasie i I lidze. Nie zastanawiałem się długo, pomimo że miałem jeszcze kilka innych ofert. Ta była najkonkretniejsza. ŁKS zawsze był mi bliski - mówi w rozmowie z portalem Ekstraklasa.net zawodnik. - Przede wszystkim chcę się odbudować, występować regularnie, no i oczywiście pomóc drużynie i całemu klubowi w osiąganiu postawionych przed nim celów.

Napastnik podkreśla, że widział zaangażowanie swoich kolegów w III lidze i z takim zacięciem trzeba grać również szczebel wyżej. - Myślę, że trener najlepiej będzie wiedział, co zmieniać w drużynie, by poradziła sobie w wyższej klasie rozgrywkowej, zwłaszcza że przeskok między nimi jest na pewno ogromny, jeżeli chodzi o poziom - mówi Golański.

Cały wywiad w portalu Ekstraklasa.net.