Środowy mecz ŁKS z WKS Wieluń w telewizji internetowej!

Polska Telewizja Sportowa nawiązała współpracę z większością klubów III ligi grupy łódzko-mazowieckiej i pokaże kilkanaście spotkań wyjazdowych ŁKS Łódź w sezonie 2014/2015.
- Jesteśmy pasjonatami futbolu i doskonale zdajemy sobie sprawę, że wielkie emocje sportowe nie są zarezerwowane tylko dla kibiców z najwyższych lig rozgrywkowych - mówi Dariusz Rząsa, redaktor naczelny Polskiej Telewizji Sportowej. - Z tego powodu zdecydowaliśmy się uruchomić telewizję internetową, która umożliwi kibicom klubów, które odbudowują pozycję w polskiej piłce, śledzenie losów drużyny przed ekranami telewizora czy komputera.

W zależności od warunków technicznych transmisje będą przeprowadzone z użyciem dwóch lub trzech kamer oraz z profesjonalnym komentarzem. - Korzystamy z najnowszej technologii satelitarnej, wykwalifikowanej ekipy dziennikarskiej i wysokiej jakości sprzętu rejestrującego dźwięk i obraz. Dzięki temu możemy zaproponować kibicom produkt, jakiego jeszcze nie było - dodaje Rząsa.

Aby uzyskać dostęp do transmisji, należy wejść na stronę internetową ptsportowa.pl i po zalogowaniu się wykupić kod o wartości 9 zł.

Transmisja z meczu WKS Wieluń - ŁKS Łódź w środę od godziny 16.55.

Oprócz bezpośrednich relacji na stronie ptsportowa.pl oraz portalach społecznościowych można znaleźć informacje z klubów III i II ligi.