Sport.pl

Przy polepszeniu wizerunku ŁKS pomoże... Politechnika Łódzka

- Do końca stycznia 2015 roku zaprezentujemy plan polepszenia wizerunku ŁKS - zadeklarowała dr Monika Malinowska-Olszowy z Politechniki Łódzkiej.
Tomasz Salski z zarządu ŁKS twierdzi, że celem nawiązania współpracy z Politechniką Łódzką jest odbudowa marki Łódzkiego Klubu Sportowego, która w ostatnich latach została mocna nadszarpnięta. - Stąd pomysł zwrócenia się do pani doktor Moniki Malinowskiej-Olszowy, która z grupą swoich studentów opracuje program poprawy kreowania wizerunku klubu, na którym będzie można się wzorować - tłumaczy. Dodaje, że to nie jest tak, że działacze nie mają własnych pomysłów, ale chodzi o to, aby posłuchać osób zewnątrz, które mają odmienny pogląd na kreowanie marki klubu.

Monika Malinowska-Olszowy uważa, że powstanie w przyszłym roku nowego stadionu przy al. Unii to idealna okazja, aby pomyśleć o poprawieniu wizerunku klubu. Pani doktor opowiada, że pierwsze dni października zostały przeznaczone na poznanie historii ŁKS. - Nie wszyscy studenci są kibicami. To nawet dobrze, bo będą mieć obiektywne podejście do zadań, które mają opracować. Będzie chcieli wzorować się na dobrych klubach europejskich, ale na pewno nie na tych topowych. Mamy już wystarczająco dużo informacji, aby zacząć pracować nad strategią odbudowy marki.

Od czwartku studenci czwartego roku Kolegium Towaroznawstwa PŁ rozpoczną prace nad projektem, który zostanie przedstawiony zarządowi klubu z al. Unii najpóźniej do końca styczna 2015 roku. - Po jego otrzymaniu wybierzemy najwłaściwsze pomysły, aby wykreować jeszcze lepiej markę naszego klubu - dodaje Salski.

Więcej o:
Komentarze (44)
Przy polepszeniu wizerunku ŁKS pomoże... Politechnika Łódzka
Zaloguj się
 • dabrowa1908

  Oceniono 73 razy 13

  Widac ze ŁKS jest wkoncu zarzadzany przez odpowiednich ludzi :)

  Czas odbudowac potege ! ŁKS ŁÓDŹ !

 • kochamlodzkiklubsportowy

  Oceniono 65 razy 11

  Brawo, krok po kroku idziemy do przodu! Wreszcie widać pewną długofalową politykę i zaangażowanie władz klubu. To na pewno zaprocentuje w przyszłości.

 • billshankly

  Oceniono 54 razy 6

  Tak na poważnie to myślę,że ambasadorem "marki" powinien zostać Igor Sypniewski,w niektórych kręgach znany jako Igor.K. :)

 • costrzebazmienic

  Oceniono 37 razy 5

  ŁKS?
  Za Wikipedią:

  ŁKS
  Ujednoznacznienie To jest strona ujednoznaczniająca. Poniżej znajdują się różne znaczenia hasła: ŁKS.

  ŁKS Łazy
  ŁKS Łomża
  ŁKS Łódź

 • piotrkowska10

  Oceniono 71 razy 5

  ŚWIETNA INICJATYWA TRZEBA PRZYWRÓCIĆ BLASK ŁÓDZKIEMU KLUBOWI SPORTOWEMU.

 • mihal501

  Oceniono 17 razy 1

  ha,ha,ha,ha,ha,ha ale będą jaja !!!!!
  Będą budować wizerunek drużynki ze "stadionem" z JEDNĄ trybuną, projekt z którego będzie rechotać cała Polska a mam nadzieję że i Europa, takie rzeczy możliwe tylko w Łodzi, białe zwisy nie napinajcie się tak bo się spocicie z wysiłku, wam potrzebna jest kasa a nie śmieszne projekty które zdechną śmiercią naturalną czyli taką jaką zdechł wasz nieistniejący od marca 2013 roku skorumpowany i mierny klubik kałes. W przyszłym roku hipokryci ostra promocja III ligi, ponownie, buhahahahahahahahahahaha !

 • czarnybc4

  Oceniono 53 razy 1

  Dla ogółu to normalne, że Politechnika Łódzka pomaga i wspiera jedyny
  Łódzki Klub Sportowy , tylko czerwony margines hejtuje i trolii .
  Parchate czerwone nochale , wypad na niciarkę , czosnkiem tu wali od was na potęgę ,!!

 • ap.2008

  Oceniono 43 razy 1

  faktycznie wizerunek akademii piłkarskiej wymaga poprawy wizerunku nikomu nie znany osiedlowy klubik potrzebuje promocji

 • oskar_przysucha

  Oceniono 49 razy 1

  "Pani doktor opowiada, że pierwsze dni października zostały przeznaczone na poznanie historii kałesu"

  hehehe jakie dni,wystarczy minuta:

  Kałes powstał w 2013 po przefarbowaniu z AP w listopadzie tego samego roku.Awansował z IV ligi do III miedzy innymi dzięki walkowerom.Obecnie klepie w III lidze Łódzko-Mazowieckiej.

  ...i to by było na tyle,oto cała historia wrzoda AP.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX