ŁKS zagra wszystkie weekendowe mecze na wyjeździe. Bo siatkarki nie mogły trenować

Siatkarki ŁKS Commercecon w weekend zagrają wyjazdowe spotkanie z PLKS Pszczyna. Opuścić Łódź zmuszone są także młodzieżowe grupy klubu. Powód? Brak możliwości treningów w hali przy ul. Skorupki
Na wyjeździe zagrają nie tylko seniorki, ale również kadetki, młodziczki i juniorki łódzkiej drużyny. - Siatkarki ŁKS przez ostatnie dni nie mogły trenować we własnej hali, dlatego też poczyniliśmy wszelkie starania, by w weekend rozegrały swoje mecze na wyjazdach. Mamy nadzieję, że sytuacja z zamknięciem hali dla grup sportowych nie będzie już miała więcej miejsca, aby tego dopilnować, wraz z innymi klubami trenującymi przy ul. Skorupki 21 podejmiemy ku temu wszelkie kroki - mówi Bartosz Wencław, wiceprezes klubu.

Najważniejsze będzie jednak sobotnie spotkanie pierwszoligowego seniorskiego zespołu z PLKS Pszczyna, które odbędzie się w Jastrzębiu-Zdroju. Co ciekawe, oba zespoły zmierzyły się w środę w ramach Pucharu Polski. Górą były ełkaesianki, które wygrały 3:1. Siatkarki z Łodzi liczą na podobny rezultat w sobotę.

Początek spotkania o godz. 14.