Sport.pl

Katarzyna Jaszewska z ŁKS: "Dla takich kibiców musiałyśmy wygrać"

ŁKS Commercecon pokonał u siebie Budowlanych Toruń 3:2. Była to pierwsza porażka dotychczasowego lidera I ligi w sezonie. W sobotę siatkarki ŁKS będą chciały pokonać także Zawiszę Sulechów
Rozmowa z

Katarzyną Jaszewską

przyjmującą ŁKS Commercecon

Maciej Nowocień: Po niedzielnej wygranej z Budowlanymi Toruń pozostaje tylko pogratulować...

Katarzyna Jaszewska: Wiedziałyśmy, że czeka nas bardzo trudne spotkanie. Torunianki przed spotkaniem z nami nie przegrały w całym sezonie ani jednego meczu. Byłyśmy więc podwójnie zmotywowane i skoncentrowane. Niestety w pierwszych dwóch setach nie było tego widać. Grałyśmy za bardzo "na stojąco". Chyba za bardzo chciałyśmy dobrze zagrać i trudno było nam "wejść" w mecz. Z czasem było o wiele łatwiej i pokazywałyśmy coraz lepszą siatkówkę, a w końcu taką, na jakąś nas stać.

Do Łodzi nareszcie przyjechał godny was rywal. Wcześniej wygrywałyście mecz za meczem.

- Do każdego rywala trzeba podchodzić skoncentrowanym. Wiedziałyśmy jednak, że mecz z Toruniem będzie spotkaniem na szczycie, bo przecież spotkały się dwa zespoły z czołówki tabeli. Co więcej, grałyśmy we własnej hali i tym bardziej nie chciałyśmy przegrać przed własną publicznością. Chyba pokazaliśmy Toruniowi, że nasze drugie miejsce w I lidze nie jest przypadkiem. Mamy fajny, ciekawy zespół, który ostro pracuje na treningach i to przekłada się potem na mecze.

W niedzielę mogłyście liczyć na bardziej gorący niż zawsze, doping kibiców.

- Chciałabym bardzo wszystkim podziękować za wsparcie. Wznieśli się na swoje wyżyny. Może to się wydaje błahe, ale bardzo nam pomogli w odniesieniu tego zwycięstwa. Same mówiłyśmy sobie, że dla takich kibiców trzeba wygrać ten mecz.

Pobiłyście lidera I ligi, a w sobotę czeka was kolejny mecz, z nowym liderem. Do Łodzi przyjedzie Zawisza Sulechów.

- Mam nadzieję, że tak. Do każdego meczu przygotowujemy się na poważnie i szanujemy przeciwnika. Najważniejsze jest, żeby zaprezentować własną dobrą siatkówkę. Jeśli będziemy realizowały swoje założenia, to się przełoży na wynik.

Więcej o:
Komentarze (3)
Katarzyna Jaszewska z ŁKS: "Dla takich kibiców musiałyśmy wygrać"
Zaloguj się
  • kochamlodzkiklubsportowy

    Oceniono 19 razy 17

    Kasia, dziękujemy za waszą grę i za uznanie dla nas! W sobotę jeszcze mocniej będziemy Was wspierać! Do boju ŁKS!!!

  • rodowity54

    Oceniono 6 razy 4

    Pani Kasiu. To dla takich ambitnych siatkarek chce się przychodzić na mecze mimo transmisji w TV Toya. Klub kibica stworzył wspaniałą atmosferę rozgrzewając pozostałą część widowni. Panowie tylko prośba na mecz z Zawiszą Sulechów przyjdźcie od początku meczu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX