Kolejne sparingi rywali ŁKS. Jak grali inni trzecioligowcy?

W weekend kolejne sparingi rozegrali przeciwnicy ŁKS Łódź na trzecioligowych boiskach. Jak im poszło?
Piłkarze Radomiaka miesiąc przed startem ligi potwierdzili, że nadal będą groźni dla rywali w III lidze. Podopieczni trenera Jacka Magnuszewskiego w sparingu pokonali KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

Radomiak - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2:0 (1:0) Gole: Stanisławski, Kiełtyka.

Radomiak: Banasiak (46. Kula) - Cieciura, Kucharski, Świdzikowski (46. Dubina), Serodziński (46. Janik) - Kiełtyka (46. Stróżka), W. Puton (46. Filipowicz), Radecki (46. Winiarski), Brągiel (70. Kiełtyka) - Leandro (46. Wnuk), Stanisławski (46. Śliwiński).

W sobotę piłkarze Sokoła Aleksandrów bezbramkowo zremisowali z Żyrardowianką, która występuje w IV lidze.

Sokół Aleksandrów - Żyrardowianka 0:0

Sokół: Karolak (65. Ostrowski) - Golański, Woźniczak, Bierżyński (46. Stępień), Gajewski (65. Pawlak) - Pawlak (46. Kwiatkowski), Osowski (46. Zwoliński), Knera (46. Wojtczak), Chojecki (60. Serwaciński), Pękała (60. Rogalski) - Miłosz (45. Wrzesiński).

Natomiast Warta Sieradz, sobotni rywal ŁKS, zremisowała z rezerwami GKS Bełchatów, w którym zagrali m.in. Kamil Poźniak, Szymon Sawala, Andreja Prokić i Bartłomiej Bartosiak.

Warta Sieradz - GKS II Bełchatów 1:1 (1:0) Gole: M. Kobierski - Bartosiak, karny

Warta: Adamek (46. Wlazłowski) - Sosnowski, Różycki, Łochowski, Pietras (76. Pertkiewicz) - Idzikowski (83. Chlebicz), P. Kobierski, Mitek, Szyc (66. Jezierski), Bogdan - M. Kobierski.

GKS II: Lenarcik (61. Bruchajzer) - testowany, Sawala (61. Kowalski), Stolarczyk, Góralczyk (61. Paluszkiewicz) - Zięba (61. Maciejewski), Bartosiak, Poźniak, Kondracki (61. Sitarz), Prokić - Flaszka (61. Raś).

Natomiast Omega Kleszczów wygrała pierwszy zimowy sparing. Podopieczni trenera Tomasza Jaworskiego pokonali na wyjeździe Raków Częstochowa.

Raków Częstochowa - Omega Kleszczów 1:2 (1:1) Gole: Pawlusiński - Wałęski, Słomian, karny.

Omega: Wiśniewski - Grzelak, Kowalski, Słomian, Jacak - Marciniak, Zawodziński, Olejnik (46. Barański), Kabziński, Wałęski - Cukiernik (23. Pędziwiatr, 70. Roczek).

Legia II Warszawa - Sokół Serock 5:0 (2:0) Gole: Anczewski 2, Rakowski, Kozak, Czarnowski.

Legia II: Haluch (46. Leleń) - Turzyniecki (61. Grzesik), Skowron (61. Mateusz Żyro), Kochański (61. Górka), Rakowski (61. Gapczyński) - Michalak (61. Szymański), Zawal (61. Suchanek), Karbowy (61'. Szczepański), Trąbka (61. Madeński), Karbowiak (61. Kozak) - Anczewski (61. Czarnowski)

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:1 (1:1) Gole: Broniszewski - samobójczy

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Huragan Wołomin 2:3 (0:2) Gole: Szczepański, Wierzbicki - Stańczyk 2, Polniak.

Polonia Warszawa - Olimpia Zambrów 4:2 (2:2) Gole: Janiszewski, Niksiński, Tomas, Cichowski - Grzybowski, Twardowski Ursus Warszawa - Przyszłość Włochy 3:0 (2:0) Gole: Radionow 3.

Wisła Puławy - Broń Radom 2:1 (1:1) Gole: Carioca 2 - Bojek.

Broń: Budzikur - Wieczorek, Gorczyca, Ankurowski, Wichucki - Leśmniewski, Sałek, Krukowski, Bojek - Bouchniba, Nowosielski.