Wolny poniedziałek piłkarzy ŁKS

We wtorek dwa, a następnie po jednym treningu w kolejnych dniach - tak wygląda plan piłkarzy ŁKS na ten tydzień
W poniedziałek trenerzy ŁKS Marek Chojnacki i Dariusz Bratkowski dali swoim zawodnikom dzień wolnego. - Nie wszyscy będą jednak leniuchować - przyznaje Chojnacki. - Ci, którzy nie będą mogli być na pierwszych wtorkowych zajęciach, będą ćwiczyć w poniedziałek wieczorem w siłowni.

We wtorek łodzianie będą trenować dwa razy. W kolejnych dniach zajęciach odbywać się będą tylko raz dziennie. Trener Chojnacki chciałby, aby już w tym tygodniu drużyna ćwiczyła na naturalnej murawie. Na razie szkoleniowcowi nie udało się jednak znaleźć boiska trawiastego, na którym łodzianie mogliby trenować popołudniami.

W sparingu z Zawiszą Rzgów wcześniej boisko opuścił Tomasz Kowalski, który nabawił się bolesnego urazu. - Wszystko wskazuje na to, że Tomek pojawi się jednak na wtorkowych zajęciach - mówi Chojnacki. Dodaje, że z kolei dzień później do drużyny dołączą Artur Golański, Michał Zaleśny i Jacek Karbowniak, którzy przeciwko Zawiszy nie zagrali z powodu kontuzji.

W sobotę ŁKS rozegra przedostatni sparing przed startem rundy rewanżowej. Jego rywalem będzie Sokół Aleksandrów, ale na razie nie wiadomo, gdzie rozegrane zostanie spotkanie kontrolne. - Szukamy boiska trawiastego, na którym chcemy zagrać z ŁKS - tłumaczy Dariusz Lis, prezes Sokoła. - Nasze naturalne boisko nie jest wymiarowe, dlatego szukamy obiektu poza Aleksandrowem.