Broń Radom - ŁKS 2:2. Sprawiedliwy remis w Radomiu, a jak grali inni?

Siedem ostatnich minut meczu Broń Radom - ŁKS przejdzie do historii. Kibice zobaczyli trzy rzuty karne, a po jednym z nich łodzianie doprowadzili do remisu
Pierwsza połowa nie była zbyt ciekawym widowiskiem. Na początku drugiej połowy łodzianie po golu Adama Patory potwierdzili swoją dominację na boisku. Do 88. minuty mogło się wydawać, że łodzianie spokojnie utrzymają wyniki do końca meczu. Najpierw Robert Sierant jednak sfaulował Marcina Marczaka, a w doliczonym czasie Adam Sekuterski skopiował wyczyn swojego boiskowego kolegi. Oba karne wykorzystał Piotr Nowosielski. Wydawało się, że łodzian nic nie jest w stanie uratować od przegranej. W doliczonym czasie Aleksandra Ślęzaka z kolei sfaulował Piotr Dobosz, a Bartosz Bujalski skutecznie wykorzystał rzut karny i goście uratowali remis.

W następnej kolejce (6 czerwca godz. 17) ŁKS będzie podejmować Ursusa Warszawa.

Broń Radom - ŁKS 2:2 (0:0)

Gole: Nowosielski (88, karny, 90+3, karny) - Patora (53.), Bujalski (90+5, karny)

Broń: Budzikur - Ankurowski, Gorczyca, Dobosz, Leśniewski, Sałek - Wicik (59. Bojek), Nowosielski, Krukowski (66. Wichucki) - Bouchniba (80. Więcek), Marczak.

ŁKS: Sekuterski - Filipiak, Slęzak, Sierant, Golański - Sarafiński (81. Karbowniak), Zimoń, Kowalski (73. Cupriak), Bujalski, Rodrigo (76. Głowiński) - Patora (90. Dynel).

Pozostałe wyniki 33. kolejki i tabela: Ursus Warszawa - GKP Targówek 3:0 (walkower), Pogoń II Siedlce - Omega Kleszczów 5:2 (Dzięgielewski 2, Krawczyk 2, Ogrodnik - Kowalski 2), Pogoń Grodzisk Mazowiecki - WKS Wieluń 3:1 (Sierociński 2, Tataj - ), Pelikan Łowicz - Legia II Warszawa 4:1 (R. Kowalczyk 4), Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Start Otwock 1:1 (Drwęcki - Szerszeń), Lechia Tomaszów - Pilica Białobrzegi 1:0 (Jardel), Warta Sieradz - Sokół Aleksandrów 2:2 (M. Kobierski, Pietras - Zwoliński, Wrzesiński), Polonia Warszawa - Radomiak 0:1 (Wolski).