Sport.pl

Pierwszy trening ŁKS już w środę. Będą nowi zawodnicy?

W środę o godz. 17 piłkarze ŁKS spotkają się na pierwszym po urlopach treningu. Na zajęciach ma być 13 zawodników, w tym jeden nowy.
Trenerzy ŁKS Marek Chojnacki i Dariusz Bartkowski mają dokładnie zaplanowany terminarz okresu przygotowawczego. Wiadomo, że drużyna będzie trenować na obiektach przy al. Unii i ul. Minerskiej, a od 13 lipca zaplanowano tygodniowy obóz dochodzeniowy. Gry sparingowe rozpoczną się 4 lipca, a pierwszym rywalem jest spadkowicz z ekstraklasy PGE GKS Bełchatów. Szkoleniowcy ustalili, że piłkarzy czeka aż 120 minut gry. - Spodziewamy się przyjazdu kilku zawodników, dlatego chcemy, aby wszyscy zagrali w równym wymiarze czasowym - argumentuje Chojnacki. Pozostali rywale ŁKS w letnich przygotowaniach to Sokół Aleksandrów, KS Paradyż, Pogoń Grodzisk Mazowiecki i Warta Sieradz.

Na pierwszych zajęciach na stadionie przy ul. Minerskiej trener Chojnacki spodziewa się tylko 13 zawodników, w tym jednego nowicjusza. Ma nim być 25-letni Mariusz Cichowlas, pomocnik Włocłavii Włocławek. Wiosną rozegrał 16 spotkań, w których strzelił dwa gole. Z kolei awizowany wcześniej Bartłomiej Pacuszka i Rafał Serwaciński, który ma już podpisany kontrakt, dołączą do zespołu w czwartek i piątek.

Wciąż jednak w ŁKS jest dużo znaków zapytania. Przede wszystkim kilku ełkaesiaków jeszcze nie zdecydowało się na przedłużenie kontraktów. - Część piłkarzy jest po rozmowach, część zastanawia się, dlatego czekamy spokojnie na kontrakty - tłumaczy Tomasz Salski, wiceprezes ŁKS. Dodaje, że w piątek i sobotę mają pojawić się nowi piłkarze. Nie będą to gracze ze znanymi nazwiskami. Jednym z nich ma być Rafał Jankowski, napastnik Stali Mielec, który także grał w MKS Kutno i Zagłębiu Sosnowiec.

Więcej o:
Komentarze (9)
Pierwszy trening ŁKS już w środę. Będą nowi zawodnicy?
Zaloguj się
 • dabrowa1908

  Oceniono 13 razy 3

  Cala beka zwrocona na ledwo zipiacy widzew chyba :D

  W ŁODZI TYLKO ŁKS !

 • ap.2008

  Oceniono 3 razy 1

  Do boju osiedlowy klubiku do boju akademio piłkarska nasza osiedlowa dumo.jeden klub jedno osiedle akademia akademia

 • saymon1909

  Oceniono 7 razy 1

  podobno ma przyjść messi, forlan i van persie...
  czterech wielkich, nowych sponsorów i szejk z emiratów już dopinają kontrakty
  BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

 • mihal_501

  Oceniono 8 razy 0

  @dabrowa1908
  I jednotrybunowy stadion z widokiem na dworzec

  JEDNO MIASTO, JEDEN KLUB łks ŁÓDŹ, JEDNA TRYBUNA !
  buhahahahaha

 • piastow1908ruda

  Oceniono 1 raz -1

  michalina1922-- My plujemy na rts!!! wy go sprzedajecie kiedy są długi no i kiedy trzeba zmieniacie jego znaczenie , cieszycie się że wszystko jest ok hehe jedna bierzecie z nas przykład hehe

 • mihal_501

  Oceniono 15 razy -3

  Nikt się nie interesuje tym osiedlowym klubem z Karolewa.
  Wszystkie oczy zwrócone są na WIELKI WIDZEW !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX