Sport.pl

Pierwszy trening ŁKS bez niespodzianek

Na pierwszym treningu ŁKS było 18 piłkarzy, w tym sześciu nowych. Ważniejsze jest to, że brakowało kilku podstawowych w poprzednim sezonie
Na pierwszym treningu ŁKS było sześciu nowych piłkarzy, ale żadnego o znanym nazwisku. Wprawdzie trener ŁKS Marek Chojnacki przed inauguracją przygotowań ostrożnie zapowiadał, że na zajęciach pojawi się tylko jeden nowy zawodnik. Do dyspozycji miał aż sześciu, którzy stawili się na testy. Najbardziej znanym graczem był Damian Pawlak, wychowanek ŁKS, ostatnio w Sokole Aleksandrów. Ponadto trenowali: Przemysław Woźniczak (Sokół), Piotr Wieczorek (Broń Radom), Mateusz Koszek (Warta Poznań), Patryk Kiełczyński (Żuławy Nowy Dwór), Radosław Bryzek (Kotan Ozorków). W sobotę wszyscy zagrają przeciwko GKS Bełchatów.

Na środowych zajęciach nie pojawili się jednak zawodnicy, którzy w poprzednim sezonie występowali w drużynie, czyli Szymon Salski, Robert Sierant, Bartosz Bujalski, Adrian Filipiak i Mateusz Krysiński. Wszyscy nadal negocjują nowe kontrakty. Nie dojechał też awizowany wcześniej Jakub Imiołek, młody bramkarz Polonii Warszawa. Nieobecni, ale za to usprawiedliwieni, byli Adam Patora (przebywa na urlopie) oraz Rafał Serwaciński i Bartłomiej Pacuszka, którzy najpóźniej w piątek dołączą do drużyny. Wśród ćwiczących było też kilku juniorów, na czele z napastnikiem Łukaszem Dynelem, najskuteczniejszym strzelcem łodzian w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów.

Więcej o:
Komentarze (12)
Pierwszy trening ŁKS bez niespodzianek
Zaloguj się
 • dabrowa1908

  Oceniono 37 razy 15

  Jedyny w miescie... Łódzki Klub Sportowy !

  Jak to bylo ? Amatorskie, osiedlowe klubiki sie nie licza buhahahahahahaha zycie jest piekne :)

 • marder99

  Oceniono 16 razy 8

  Ja pierdziele czy wy w tej gazecie napiszecie kiedyś coś do końca z prawdą?

  Informacja za stroną Łódzkiego Klubu Sportowego:

  O godzinie 17 na obiekcie szkoleniowym przy ul. Minerskiej 9 odbył się pierwszy trening. Na zajęciach pojawili się wszyscy zawodnicy, którzy na pewno pozostaną w klubie, jak również siedmiu testowanych.
  Dokładnie chodzi o nazwiska takie jak: Bryzek Radosław (Kotan Ozorków), Cichowlas Mariusz (Włocłavia Włocławek), Kiełczyński Patryk (LKS Żuławy), Koszek Mateusz (Warta Poznań), Pawlak Damian (Sokół Aleksandrów), Wieczorek Piotr (Broń Radom) i Woźniczak Przemysław (Sokół Aleksandrów).
  Zawodnicy Ci będą trenować z zespołem na pewno do najbliższego weekendu, a pierwszym sprawdzianem ich przydatności będzie sobotnie spotkanie kontrolne z GKS-em Bełchatów w Gutowie Małym.

  Oprócz nowych zawodników na dzisiejszym treningu pojawili się: Łukasz Dynel, Artur Golański, Marcin Kacela, Michał Kołba, Mauricio Martins, Kacper Mielewczyk, Dawid Sarafiński, Adam Sekuterski, Oskar Szumer, Aleksander Ślęzak oraz Marcin Zimoń.

  Na środowych zajęciach brakowało za to Szymona Salskiego, Adama Patory, Adriana Filipiaka oraz Rafała Serwacińskiego, którzy borykają się z problemami zdrowotnymi lub byli nieobecni z powodów osobistych, a do treningów powrócą w ciągu kilku najbliższych dni.

  Wciąż trwają natomiast rozmowy z Bartoszem Bujalskim oraz Robertem Sierantem, którzy jeszcze nie podjęli ostatecznej decyzji.

 • saymon1908

  Oceniono 16 razy 4

  Choinka jaja sobie robisz ? to mają być te twoje wzmocnienia ? my mamy walczyć o awans do II ligi a nie do IV, czas szybko płynie a wy sobie testujecie kolesiów do II drużyny ??? a kto będzie grał w podstawowym składzie ? nie podoba mi się to i to bardzo !!! panowie prezesi do roboty, szukać kasy i piłkarzy gwarantujących awans. Jesteśmy jedynym profesjonalnym klubem w Łodzi, gramy na najwyższym, niestety ale tylko trzecioligowym, poziomie rozgrywek i trzeba zrobić wszystko, żeby Łódź odzyskała dawny blask i wrócić na salony. Czerwonym zdechłym parówkom z Byczyny już dziękujemy, was już nie ma więc straciliście prawo głosu, mordy w kubeł i do obory , obornik czeka buhahaha

 • alek1969

  Oceniono 7 razy 3

  jaka porażka posprowadzali cholera wie kogo i od nowa budują drużynę i tak co pół roku a awans w dupę no a najlepszy jest ten nowy napastnik który w sezonie strzelił 2 bramki

 • saymon1908

  Oceniono 3 razy 1

  Michaił2004 - 2015 bezrobotny menelu, czerwona cioto, ulubieńcu radzieckich towarzyszy z CSKA buhaha mojego dobrego nastroju po upadku twojego trupa z Byczyny nic nie jest w stanie popsuć buhaha nawet twój skowyt a chamskie i prostackie teksty to u ciebie śmierdzielu norma, poziom rynsztoka buhaha

 • saymon1908

  Oceniono 3 razy 1

  Czerwone kundelki wynocha do Byczyny, nie interesujcie się jedynym łódzkim klubem ŁKS-em ale z drugiej strony to czym macie się interesować jak wasz AF Wstydzew Byczyna spółka zlikwidowana zdechł w oparach gnojowki z obory sołtysa buhaha

 • ap.2008

  Oceniono 13 razy -3

  Jeden klub jedno osiedle jedna trybunka .Akademia akademia osiedlowa du.pa o przepraszam duma

 • mihal_501

  Oceniono 15 razy -7

  A niespodzianka to jaka miałaby być np ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX