Sport.pl

III liga. Bartosz Bujalski piłkarzem obieżyświatem

Bartosz Bujalski, wiosną piłkarz ŁKS-u, latem zmienia drużyny niczym rękawiczki. Był testowany już przez trzy kluby.
21-letni Bartosz Bujalski w ciągu pięciu lat był zawodnikiem czterech klubów: SMS Łódź, Calisii, Wigier Suwałki i ŁKS. Wiosną był jednym z najlepszych zawodników drużyny z al. Unii. - To był przysłowiowy nasz transferowy strzał w dziesiątkę - było można usłyszeć w klubie z al. Unii.

Wydawało się, że nadal będzie występował w ŁKS-ie, tym bardziej że po odejściu Tomasza Kowalskiego był kreowany na lidera drugiej linii. Niestety, piłkarz nie doszedł do porozumienia z działaczami i zaczął szukać nowej pracy. Jeszcze przed sierpniowym wyścigiem Czesława Langa Bujalski rozpoczął swoje prywatne Tour de Pologne. Najpierw był na testach w Legionovii Legionowo, które nie wypaliły. Po chwili Bujalskiego chciała pozyskać Kotwica Kołobrzeg. Tymczasem piłkarz zamiast w mieście słynącym z licznych sanatoriów, pojawiał się na testach w Sokole Aleksandrów. W tym czasie pojawiła się także informacja, że chce spróbować ponoć sił w nowo budowanej drużynie Widzewa. W sobotę zagrał jednak w Sokole, a w środę niespodziewanie zamienił koszulkę drużyny z Aleksandrowa na trykot Neru Poddębice. Co ciekawe, miało to miejsce w sparingu przeciwko Sokołowi, któremu strzelił nawet gola z rzutu karnego.

Ciekawe, w którym kolejnym klubie zagra utalentowany pomocnik w najbliższą sobotę.

Więcej o:
Komentarze (9)
III liga. Bartosz Bujalski piłkarzem obieżyświatem
Zaloguj się
 • alek1969

  Oceniono 9 razy 5

  szuka klubu tak samo jak piekielny bo panowie salski pokrywa to dno które umie tylko mataczyć i oszukiwać ludzi więc nie dziwota że chłopaki maja dosyć a ze szukają klubów no cóż na układy nie ma rady jak nie masz dobrych pleców to bieda tak jak na rynku pracy tylko znajomości nawet zdolności nie pomogą

 • www1908

  Oceniono 29 razy 3

  "W tym czasie pojawiła się także informacja, że chce spróbować ponoć sił w nowo budowanej drużynie Widzewa. W sobotę zagrał jednak w Sokole, a w środę........"
  Nie chciał chłopaczyna do "wielkiego wstydzewa nr.3" ? Przecież tam chce grać każdy....... a oborek jest jak Smuda.Dobrze zrobił.Granie w sprzęcie z decathlonu może skończyć się kontuzją.??

 • krw1908

  Oceniono 45 razy 3

  Zostawili ziomka na polu.........zydzi bez honoru

 • stilon02

  Oceniono 1 raz 1

  Chcieli go obrzezać w akademii a napletek normalnemu facetowi potrzebny to szuka pracodawcy Polaka a nie Jzraelity

 • michal_501

  Oceniono 18 razy -2

  Walczyk co to jest za logo ? Na pewno nie jest to logo aktualnego ł . k . s, oni mają teraz klapę od sedesu przerobioną po upadku łksu. Nie dość że kaleczysz polską mowę to jeszcze nie wstawiasz aktualnych zdjęć. Rozumiem że są wakacje ale trochę się do roboty trzeba przyłożyć !

 • frendzeldown

  Oceniono 10 razy -2

  To może w szpitalu na Aleksandrowskiej niech podpisze na dłużej kontrakt.
  W Pełnych Sedesach cyckowych nie chce grać?

 • 19rts10widzew

  Oceniono 24 razy -6

  Czemu tak jest że gostek z Akademi chciał grać dla WIDZEWA:)pewnie nie jeden zagra dla Widzewa :)ma chłopak racje Patora zapraszamy:)_tylko WIDZEWIAK nie zasrany burdel który sam widzisz lepsze zarobki w BANKU jak grać za darmo

 • billshankly

  Oceniono 46 razy -8

  Nie ma się co dziwić chłopakowi,wszędzie byle nie w ap.Ma rację ! :)

 • 19rts10widzew

  Oceniono 26 razy -10

  Sierant,Patora,ŚWISTEK CZY JAK TAM BIEGAJ:)SAGANOWSKI I MADE WRACAJĄ Z KANADY BEDZIE AWANS DO 4LIGI:)A VIVA SREJMALIKI,A VIVA www1908 A VIVA PIOTRKOWSKA 9:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX