ŁKS Commercecon gospodarzem międzynarodowego turnieju

Od piątku do niedzieli w hali przy ul. Skorupki odbędzie się międzynarodowy turniej siatkarski o puchar firmy Commercecon. Gospodarzem będzie pierwszoligowy ŁKS
Zawody będą kolejnym etapem przygotowań łodzianek do zbliżającego się sezonu I ligi. Podopieczne Macieja Bartodziejskiego są już po obozie w górach. W miniony weekend rozegrały także pierwszy towarzyski turniej. Od piątku do niedzieli wezmą udział w kolejnych zawodach, w którym będą pełniły rolę gospodyń. Oprócz ŁKS o puchar firmy Commercecon powalczą Budowlani Toruń, Zawisza Sulechów, PSPS Chemik Police oraz czeski TJ Ostrawa. - Turniej ma na celu zgrywanie naszego zespołu, ponieważ ŁKS latem został kompletnie przebudowany - tłumaczy Bartodziejski. - Wynik będzie więc sprawą drugorzędną.

Zespoły rozegrają ze sobą mecze systemem każdy z każdym. W piątek łodzianki zmierzą się z Budowlanymi (godz. 17), a w sobotę najpierw z Chemikiem (9), a następnie z Ostrawą (16.30). W niedzielę ŁKS zagra z Zawiszą (11.30). Wstęp na wszystkie mecze jest wolny, a pełny terminarz można znaleźć na www.siatkalks.pl.