Wiceprezes ŁKS odpadł z rozgrywek o Puchar Polski

Drużyna Sejfu Piotrków z Tomaszem Salskim, wiceprezesem ŁKS w składzie, nie zdobędzie Pucharu Polski. Przegrała w 1/4 finału okręgu piotrkowskiego z Mechanikiem Radomsko.
Amatorom z zespołu Sejf Piotrów nie udało się tym razem sprawić niespodzianki. RKS Mechanik, którego trenerem jest Artur Kowalski, przerwał zwycięską passę piotrkowian dość drastycznie. Już do przerwy Mechanik, który na co dzień gra w IV lidze, prowadził 2:0. Po przerwie piłkarze Sejfu, za sprawą Włodzimierza Robaszka, zdobyli kontaktową bramkę, ale odpowiedź rywali była niemal natychmiastowa i do tego skuteczna. Najpierw Jakub Tazbir podwyższył na 3:1, a wynik meczu ustalił Dariusz Frączyk z rzutu karnego. W środę rozegrane zostaną pozostałe mecze pucharowe: Pilica Przedbórz - KS Paradyż, Zjednoczeni Bełchatów - PGE GKS II Bełchatów, a 30 września Stal Niewiadów będzie podejmować Lechię Tomaszów.

Sejf Piotrków - Mechanik Radomsko 1:4 (0:2)

Gole: Robaszek - Frączyk 2, Nowak, Tazbir.