Piłkarze ŁKS zostaną ukarani. To już pewne

ŁKS

ŁKS (MARCIN STĘPIEŃ)

To już pewne, że porażka z Wartą Sieradz dla naszych piłkarzy oznacza kary finansowe - informuje Łukasz Bielawski, prezes ŁKS
To już przesądzone, że porażka z Wartą Sieradz dla naszych piłkarzy oznacza kary finansowe - informuje Łukasz Bielawski, prezes ŁKS.

Po blamażu z rezerwami Legii Warszawa skończyło się na rozmowach ostrzegawczych. Jednak piłkarze ŁKS znów przegrali u siebie, tym razem z Wartą Sieradz. We wtorek działacze spotkali się z drużyną. - Przeprowadziliśmy męskie rozmowy - przyznaje Bielawski. Rozmowy długie, bo trwające do północy.

Na razie wiadomo, że piłkarze zostaną ukarani finansowo. Jak wysokie będą kary? - Cały zespół poniesie konsekwencje finansowe, bo w ostatnich meczach wszyscy zagrali bardzo słabo - tyle usłyszeliśmy w klubie. Bielawski nie ukrywa, że działacze przyjrzą się najbliższemu spotkaniu łodzian z Wartą Działoszyn, które będzie okazją do rehabilitacji. - Wiadomo, że atmosferę psują wyniki. Nie tylko w drużynie, ale też na trybunach. Niestety, ostatnio słabo, to mało powiedziane, się prezentujemy, dlatego komplet punktów w Działoszynie to absolutna konieczność - przyznaje prezes.

W ŁKS wierzą, że kibice nie odwrócą się od drużyny i udzielą wsparcia piłkarzom w kolejnych meczach w walce o awans do II ligi.