Czy trener ŁKS za konflikt w klubie zapłaci głową? We wtorek spotkanie ostatniej szansy

Marek Chojnacki

Marek Chojnacki (MAŁGORZATA KUJAWKA)

We wtorek okaże się, czy trener Marek Chojnacki poprowadzi ŁKS dzień później w meczu pucharowym z KS Kutno. Czy tak się stanie, zadecyduje męska rozmowa szkoleniowca z działaczami klubowymi.
Po remisie z Wartą Działoszyn Chojnacki stwierdził, że w drużynie musi szybko nastąpić wstrząs, dlatego chciałby spotkać się z działaczami. Rozmowa z Łukaszem Bielawskim, prezesem ŁKS, tuż po meczu raczej niczego nie wyjaśniła. - Stąd moja prośba, aby moją pracę poddać ocenie - mówi Chojnacki. - Nie chcę niczego sugerować, ale po wtorkowym spotkaniu może zdarzyć się wszystko.

W sobotę, bezpośrednio po meczu w Działoszynie, nieoficjalnie można było usłyszeć, że dymisja szkoleniowca jest raczej przesądzona. Zostanie jednak ogłoszona dopiero po znalezieniu następcy. Sytuacja jest trudna, bo do końca rundy jesiennej zostało tylko pięć kolejek, a chętnych do objęcia funkcji nie widać.

Ostatnie wydarzenia w klubie, czyli kary finansowe dla zespołu i indywidualnie dla trójki zawodników, niczego nie zmieniły, a jeśli już, to na gorsze. Szkoleniowiec doszedł do kresu cierpliwości, bo niektórzy zawodnicy zgłosili niezdolność do gry. Dlatego Chojnacki myśli nawet o rezygnacji. Nieoficjalnie wiadomo, że do spotkania na szczycie dojdzie po wtorkowym treningu porannym.

Komentarze (8)
Czy trener ŁKS za konflikt w klubie zapłaci głową? We wtorek spotkanie ostatniej szansy
Zaloguj się
 • saymon1908

  Oceniono 25 razy 5

  trener zapłaci za swoją działalność, za błędne decyzje personalne, za sprowadzenie nieudaczników zamiast piłkarzy ( Placek, Bryzek, Cichowlas i Serwaciński), niczego ich przez prawie rok nie nauczył, więc najwyższa pora ustąpić i dać szansę komuś lepszemu, co do piłkarzy, trzeba przeprowadzić męskie rozmowy i jak komuś coś nie pasuje to nic na siłę, rozwiązać kontrakty za porozumieniem stron i niech szukają szczęścia gdzie indziej.

 • Pajojek Baboczy

  Oceniono 2 razy -2

  Marku... połóż swą kloszardzią główkę na pieniek... i giń dla dobra Karolewa i kiboli. Cześć twojej pamięci !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • zygmunt_brat_abrama

  Oceniono 6 razy -2

  Jurek no co ty ? Jaki konflikt ? W najbardziej profesjonalnym klubie to niemożliwe. Zapewne jest to spisek Gazety żeby odwrócić uwagę od przegranej Widzewa. Trzeba donieść o tym do Warszawy. 8c do dzieła :)

 • michal_501

  Oceniono 12 razy -2

  Wielki balon kupy pękł z hukiem oblewając wszystkich zainteresowanych !

  buhahahahahahahahahahahahahahahaha !

 • ap.2008

  Oceniono 9 razy -5

  "Szkoleniowiec doszedł do kresu cierpliwości" i wpadł w korek,a wyglądem nie odbiega od dworcowych kloszardów z kaliskiego

 • michal_501

  Oceniono 23 razy -5

  @srajmon-jabol-białyodbyt2013

  a oni już się rwą do rozwiązywania kontraktów za porozumieniem stron bo mają przeplatankę w sercu i dobro ł . k .su 2013 lezy im na sercu !
  BUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX