ŁKS Commercecon - Chemik Police. W Łodzi o kolejne zwycięstwo

Znakomicie w tym sezonie spisują się pierwszoligowe siatkarki ŁKS Commercecon Łódź. Do tej pory wygrały wszystkie mecze w sezonie, a o kolejne zwycięstwo powalczą już w sobotę
ŁKS Commercecon w tym sezonie postawił sobie za cel zwycięstwo w I lidze. Pierwsze miejsce na zapleczu Orlen Ligi może przybliżyć podopieczne Macieja Bartodziejskiego do awansu do ekstraklasy. Nic więc dziwnego, że zmotywowane łodzianki nie odpuszczają w żadnym meczu. Odczuły to już zespołu SMS PZPS Szczyrk, Zawiszy Sulechów, Budowlanych Toruń i Jokera Świecie. We wszystkich meczach ełkaesianki wygrywały bez straty seta.

W sobotę ŁKS zagra kolejny mecz. We własnej hali przy ul. Skorupki łodzianki zmierzą się z Chemikiem Police. To będzie szczególny mecz dla przyjmującej ŁKS Agaty Oleksy, która ostatnio grała w Chemiku. Oczywiście to gospodynie są faworytkami meczu, ale... - W zespole Chemika nie brak jednak doświadczonych zawodniczek, które już grały zarówno w I lidze kobiet, jak i w ekstraklasie - zaznacza Bartosz Wencław, wiceprezes ŁKS Commercecon. - Jedną z zawodniczek sobotniego rywala łodzianek jest między innymi wychowanka naszego klubu, Katarzyna Możdżeń.

Początek meczu o godz. 18. Wstęp wolny.