Trzech kandydatów na nowego trenera ŁKS

Ariel Jakubowski, trener Ursusa

Ariel Jakubowski, trener Ursusa (fot. Maciej Kwiatkowski)

Kandydatury trenerów z Łodzi i Warszawy rozważa zarząd ŁKS - dowiedział się portal Łódź.sport.pl
Nie jest żadnym zaskoczeniem, że porażka ŁKS ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki (0:2) przelała szalę goryczy działaczy klubu z al. Unii. Włodarze klubu coraz bardziej myślą o zmianie sztabu szkoleniowego łodzian. Podczas wtorkowego spotkania zarządu rozważano trzy kandydatury: Jacka Magiery, do niedawna trenera rezerw Legii Warszawa, Ariela Jakubowskiego, szkoleniowca Ursusa Warszawa i Roberta Szwarca, który na co dzień pracuje z młodzieżą w łódzkiej Szkole Mistrzostwa Sportowego.

Jakubowski to były mistrz Polski z ŁKS, który po raz drugi jest w kręgu zainteresowania łódzkich działaczy. Nieoficjalnie wiadomo, że spore szanse ma Szwarc, który w przyszłości prowadził m.in. seniorów Polonii Andrzejów i był asystentem trener Piotra Zajączkowskiego. - Robert to młody, bardzo ambitny trener - chwali Szwarca jeden z działaczy. - Posiada ogromną wiedzę, a jego atutem jest tzw. twarda ręka, która prowadzi swoje zespoły.

I dodaje: - Szwarc nie tylko ma dobry warsztat trenerski, ale przede wszystkim to genialny łowca talentów, bo w jego zespole aktualnie występuje wielu utalentowanych zawodników z wielu klubów polskich.

Część działaczy ŁKS jest za szybkim zatrudnieniem nowego trenera, nawet jeszcze przed sobotnim meczem z Nerem Poddębice. Inni z kolei chcą poczekać do końca sezonu, aby wówczas obiektywnie podsumować pracę Marka Chojnackiego i Dariusza Bratkowskiego.

Komentarze (33)
Trzech kandydatów na nowego trenera ŁKS
Zaloguj się
 • ap.2008

  Oceniono 40 razy 8

  Nie zwalniać Mareczka nie zwalniać chłop robi porządną robotę, ciągnie tych nieudaczników w dół.Marek tak trzymaj masz kontrakt wytrwaj do końca akademia piłkarska i cała Łódź będzie ci wdzięczna

 • kolasa2002

  Oceniono 41 razy 7

  jakubowski kolega cebuli
  Gazeta przedstawia wstrząsające zeznania piłkarza Tomasza Cebuli. Były zawodnik ŁKS Łódź zdradza jak działacze tego klubu kupowali mistrzostwo Polski w 1998 roku!

  - Na początku sezonu powiedziano nam, że część premii za wygrane mecze będzie przeznaczona na sędziów. Mili oni przychylnym okiem spoglądać na nasz zespół. Prawie cały sezon plan ten był realizowany i nic dziwnego, że zamiast 1,2 mln złotych dostaliśmy po wywalczeniu mistrzostwa 860 tysięcy – mówi Cebula.

 • jazz1910

  Oceniono 45 razy 7

  Jakubowski. Mistrz Polski. Mistrz kupiony oczywiście ;-))))
  Chojnacki jest niezłym trenerem, ciekawe czy ktoś inny zrobiłby lepszy wynik z tymi zawodnikami. wątpię...

 • rodowity54

  Oceniono 14 razy 6

  Markowi Chojnackiemu i jego asystentowi już dziękujemy. Marku ty potrzebujesz spokojnej pracy bez presji. Trzeba zadbać o zdrowie. Nadszedł czas na młodość. Każda z kandydatur jest OK. Ja postawiłbym na Magierę ale czy stać nas na jego zatrudnienie. Trzeba zrobić wszystko aby przyciągnąć kibica na trybuny. Ten marazm trwa już za długo.

 • marvinp

  Oceniono 48 razy 6

  Łapy precz od Marka Ch., trenera jedynej profesjonalnej osiedlowej akademii.

 • robot.nick

  Oceniono 33 razy 5

  Przypominam - kandydaci na trenera AP nie łks-u. Akademia Policyjna to przebierańcy, podróbka i nie ma nic wspólnego ze zdechłym w 2013 roku łks-em.

 • kibic0509

  Oceniono 5 razy 3

  saymon krótką masz pamięć.

 • tmrf_1910

  Oceniono 1 raz 1

  Sypniewskiego zatrudnijcie! Niekończący się melanż, za hajs miasta baluj

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX