Sport.pl

ŁKS efektownie zakończył rok i zagra w finale okręgowego Pucharu Polski

W sobotę piłkarze ŁKS rozegrali ostatni mecz w roku. - Na koniec jesieni godnie pożegnaliśmy się z kibicami - podsumował trener Marek Chojnacki.
- Nie chcę nikogo publicznie oceniać, bo zagraliśmy z zespołem z niższej ligi, którego piłkarze są po ciężkiej rundzie. Ale rywale też mieli swoje sytuacje, po których mogli nas skarcić - komentował szkoleniowiec po efektownej wygranej z Zawiszą w Rzgowie, w półfinale okręgowego Pucharu Polski. - Pokonanie rywala i awans do finału Pucharu Polski było naszym obowiązkiem - stwierdził. W finale ełkaesiacy zmierzą się z Sokołem Aleksandrów.

Wprawdzie na trybunie byli kandydaci nowego trenera, ale Chojnacki nie zamierza rezygnować. Ma już przygotowany plan przygotowań do rundy rewanżowej. - Do środy piłkarze będą mieć wolne, a do 4 grudnia będziemy ćwiczyć trzy razy w tygodniu. Później do świąt Bożego Narodzenia będziemy trenować dwa razy w tygodniu, a dwa dni przed Wigilią spotkamy się ostatni raz w tym roku.

Chojnacki zaplanował, że pierwsze zajęcia po przerwie świątecznej odbędą się 5 stycznia 2016 roku. W planie jest rozegranie kilku sparingów, m.in. z GKS Bełchatów, GKS Jastrzębie, Wartą Sieradz, Rakowem Częstochowa, Andrespolią Wiśniowa Góra i rezerwami Śląska Wrocław. - Jest podobno pomysł, aby runda wiosenna rozpoczęła się nieco wcześniej, dlatego pod znakiem zapytania stanęło ostatnie z zaplanowanych spotkań kontrolnych - zdradza Chojnacki.

Zawisza Rzgów - ŁKS 0:6 (0:3)

Gole: Serwaciński (25.), Ślęzak (33.), Cichowlas (43., 50.), Golański (48.), Dynel (67.)

Zawisza: Zieliński - Rechciński (76. D. Sztandor ), Czernik (16. Grzejdziak), Gałkiewicz, Piotrowski - Klimek, Dolewka, Olszewski, B. Sztandor (57. Cander ) - Perek, Wiśniewski (68. Kulik).

ŁKS: Kołba - Filipiak, Zimoń (83. Miller), Terentiew, Szumer (46. Dynel ) - Ostalczyk (58. Kacela ), Cichowlas, Ślęzak, Golański (68. Bryzek), Pawlak - Serwaciński.

Więcej o:
Komentarze (24)
ŁKS efektownie zakończył rok i zagra w finale okręgowego Pucharu Polski
Zaloguj się
 • saymon1908

  Oceniono 17 razy 7

  jak zawsze najwięcej do powiedzenia o jedynym łódzkim i profesjonalnym klubie ŁKS-ie mają przebierańcy z amatorskiej Reanimacji Trupa Sportowego Wstydzew Koluszki, problem w tym, że poza chamskimi i obraźliwymi tekstami nic nie potrafią mądrego napisać. Rozumiem wasze zainteresowanie przedstawicielem wyższej ligi, tym bardziej, że wasza zbieranina kopaczy po ostatnich decyzjach tego niby zarządu szanse na awans ma zdecydowanie mniejsze a właściwie zerowe i tym się powinniście interesować i martwić co z tym fantem zrobić bo ŁKS w Rzgowie pokazał wasze miejsce w szyku, lekko łatwo i przyjemnie puknął Zawiszę 6:0 i był to najmniejszy wymiar kary, a trzeba wziąć pod uwagę, że nie grali najlepsi, ostatni kwadrans w 10 ale to nie miało wpływu, różnica była 3 klas i taka jest między ŁKS-em a Reanimacją, żal wam cuchnące dupska ściska z żalu i rozpaczy, no ale cierp ciało coś chciało buhahahha w Łodzi oczywiście bez zmian od 107 lat liczy się tylko ŁKS !!!!!

 • piotrkowska10

  Oceniono 12 razy 4

  PUSTA MICHALINA Z DZIKIM RECHOTEM ODREAGOWUJE STRACONY SEZON SRTSWŁ 2015....

 • michal_501

  Oceniono 11 razy -3

  @piotrkowska10
  beka z białych napinaczy, przedsezonowa napinka a później jak zwykle to samo czyli : BIAŁA DUŻA ŚMIERDZĄCA KUPA !

 • michal_501

  Oceniono 14 razy -4

  @gwertyretkinia
  Coraz lepsze wpisy !
  BUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
  Nie trzeba oglądać TVP Rozrywka, wystarczy poczytać wpisy białych napinaczy !
  Rycerze wiosny - buhahahahahahahahahahahahahahahahaha
  A kto ich poprowadzi ? Don Kichot ? hahahahahahahahahahahahahaha

 • michal_501

  Oceniono 19 razy -9

  @srajmon-jabol-białyodbyt2013
  BUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA !

 • michal_501

  Oceniono 25 razy -13

  Trenerze trener się nie martwi, jak zwolnią wróci trener 6 raz za rok dwa, w tym białym kabarecie nikogo lepszego od trenera po prostu nie ma ! Głowa do góry !

 • chiron1910

  Oceniono 24 razy -14

  Dokładnie Panie Marku . Nie rezygnować . Cel był jasny - utrzymanie bez strachu o ...awans i zadanie to wykonujesz Pan na przysłowiową szóstkę . A jak się nie uda i bedzie spadek to też się nic wielkiego nie stanie . W III lidze po prostu będzie grał inny łódzki klub (ten co będzie miał stadion zamiast atrapy)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX