Sport.pl

ŁKS ogłosił plan przygotowań do rundy wiosennej

Dwa miesiące przygotowań i siedem sparingów - tak będzie wyglądał okres przygotowawczy ŁKS do rundy rewanżowej.
Piłkarze ŁKS będą trenować do 22 grudnia, a pierwsze zajęcia po Nowym Roku wyznaczono na 5 stycznia. Szkoleniowcy w okresie przygotowawczym zaplanowali siedem gier kontrolnych. Pierwszą już 23 stycznia, a rywalem będą juniorzy klubu z al. Unii. Następnie formę ełkaesiaków sprawdzą: Andrespolia Wiśniowa Góra (30.01), Śląsk II Wrocław (6.02), GKS Bełchatów (13.02), Warta Sieradz (17.02), GKS Jastrzębie (20.02) i Raków Częstochowa (27.02). Z kolei 5 marca łodzianie meczem u siebie z Błękitnymi Raciąż rozpoczną rundę rewanżową.

Wciąż nie wiadomo, kto poprowadzi drużynę z al. Unii w rundzie wiosennej. Wiesław Pokrywa, wiceprezes ŁKS, twierdzi, że obecnie analizowana jest postawa zespołu w rundzie jesiennej. - Spokojnie poczekajmy, bo decyzje tak ważne należy podejmować bardzo rozważnie - argumentuje. Nieoficjalnie można jednak usłyszeć, że we wtorek zbierze się zarząd, który oceni pracę trenerów oraz postawę zawodników w rozgrywkach.

Więcej o:
Komentarze (6)
ŁKS ogłosił plan przygotowań do rundy wiosennej
Zaloguj się
 • www1908

  Oceniono 26 razy 8

  walczyk napiszesz coś oficjalnie czy bedziesz mazał wizje twojego grubego-nieoficjalnego umysłu ?

 • agnies50

  Oceniono 20 razy 2

  Szwarc trenerem a Szulc obejmuje wraz z kibolami władzę w klubie.Wieczorem zapadnie decyzja więc w tym tygodniu się o tym dowiemy.Salski nosi się z zamiarem rezygnacji. Zawodnicy SMS będą ogrywani w klubie.Powrót do niedalekiej przeszłości. Wiadomo jak się skończyło.

 • robot.nick

  Oceniono 42 razy -18

  Przypominam - nie łks tylko przebierańcy z AP, podróbka! łks zdechł w 2013!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX